درباره ما

تا آخرین مرحله در کنار شما هستیم

شرکت مهاجرتی باراد، یک شرکت  مهاجرتی در شهرهای تهران و اصفهان می‌باشد.

مشاورین مهاجرتی این مجموعه به متقاضیان در سراسر جهان کمک می‌کنند تا جهت مهاجرت و اخذ شهروندی و دریافت اقامت دائم و موقت  کشورهای کانادا، استرالیا، ترکیه  و دانمارک با بهترین و مناسب ترین مسیر اقدام نمایند. 

شرکت مهاجرتی باراد توسط مشاورین رسمی مهاجرت کشورهای کانادا و استرالیا اداره می‌شود، به همین جهت مشاورین رسمی این شرکت زیر نظر وکلای رسمی، با در نظر گرفتن تمامی موانعی که مشتریان ممکن است از بدو مهاجرت شان و حتی بعد از رسیدن به کشورهای مقصد با آنها مواجه ‌شوند، بهترین و سریع‌ترین راهکارها را با توجه به شرایط هر متقاضی به آن ها ارائه دهند.

متقاضیان گرامی می‌توانند از طریق مشاوره با مشاورین رسمی باراد بهترین راهکارهای مهاجرتی به کانادا، استرالیا ، ترکیه ودانمارک را در شهرهای تهران و اصفهان با توجه به استانداردهای لازم و شرایط فردی شان به آسانی دریافت نمایند.

مشاورین و کارکنان این شرکت در تمامی سطوح کاری، صداقت و شفافیت را مبنا و جزء منشور اخلاقی این مجموعه قرار داده‌اند و همواره اصول حرفه‌ای مشتری مداری را حفظ می نمایند.

 

چشم انداز ما :

 هدف ما تبدیل شدن به یکی از شناخته شده ترین شرکت های مشاوره ای مهاجرتی در ایران و کشورهای همسایه است که مردم به آن برای رسیدن به اهداف شان در کشورهای مذکور جهت ادامه ی تحصیل، مهاجرت کاری، و گردشگری روی می آورند، ما متقاضیان را راهنمایی می کنیم تا در مسیر پیشرفت زندگی شان در جهت آینده ای بهتر تحولی شگرف ایجاد کنند. و همچنین،گسترش دامنه ی خدمات در ایران و کشورهای همسایه و اعطای آژانس ها و شعب در آنها به نسبت نیازهای فزاینده مردم برای خدمات مهاجرتی از دیگر اهداف این مجموعه می باشد.

امید است با ارائه ی بهترین خدمات  در نهایت صداقت و با در نظر گرفتن تمامی اصول اخلاقی و قانونی به مردم عزیز ایران و دیگر کشورها ، اهداف ما نیز در کنار اهداف مشتریانمان میسر گردند.

 

درباره مهاجرتی باراد

 

 

مأموریت ما:

 گشودن دروازه های فرصت برای ساختن زندگی بهتر وآینده ای زیباتر ازطریق روش های مؤثر، شایسته و قانونی  به روی افرادی که میخواهند چشم اندازهای تازه تری را برای زندگی، کار و یا تحصیل در کانادا، استرالیا، انگلستان و یا مجارستان پیش رو داشته باشند را رسالت خویش قرار داده ایم. از این رو جذب متقاضیان و ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه مهاجرت و ایجاد اعتماد در بین مشتریان در دنیای مجازی و واقعی با تکیه بر تخصص نیروها و وکلای گروه باراد ماموریت ما می باشد.

 

 

چرا به تیم مهاجرتی باراد اعتماد کنیم؟

ارائه مشاوره مبتنی بر واقعیت و توجه به اخلاق حرفه ای و صداقت از مزایای شرکت مهاجرتی باراد است. پشتیبانی مشتری از اولین قدم برای دستیابی به هدف ، تمرکز اصلی این سازمان است. علاوه بر این ، تهیه یک برنامه منظم و برنامه ریزی مراحل مختلف مهاجرت می تواند یکی از عواملی باشد که این سازمان را از سایر رقبا متمایز می کند. لازم به ذکر است که ، تمام فعالیت های این سازمان توسط یک وکیل رسمی مهاجرت نظارت شده و دارای اعتبار قانونی است همچنین داشتن بیشن از 6000 پرونده ی موفق طی 10 سال فعالیت خالصانه ی این مجموعه بر اعتبار آن می افزاید .

بیش از 6000 پرونده موفق!