مهاجرت به استرالیا

 مهاجرت به استرالیا

کشور استرالیا یکی از محبوب‌ترین کشورها در بین افراد علاقه‌مند به مهاجرت است. از جمله مهم‌ترین دلایل مهاجرت به استرالیا می‌توان به شرایط آب و هوایی، اقتصاد و فرهنگ قوی و مهاجرپذیر بودن آن اشاره کرد. این کشور ششمین کشور پهناور جهان است که تقریباً 26 میلیون جمعیت دارد. استرالیا به دلیل سیستم آموزشی قوی و باکیفیت، دانشگاه‌های رتبه بالا، امنیت بالا و موقعیت‌های شغلی بسیار، انتخاب خوبی برای علاقه‌مندان به مهاجرت است. برای مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا روش‌های متعدد و مختلف بسیاری وجود دارد که افراد متقاضی می‌توانند با توجه به شرایط خود یکی از روش‌ها را برای دریافت اقامت این کشور انتخاب کنند. در ادامه مطالب به بررسی کامل این روش‌ها و شرایط هرکدام می‌پردازیم.

دلایل مهاجرت به استرالیا

رفاه مالی، کیفیت بالای زندگی، امنیت شغلی و استانداردهای آموزشی از جمله دلایلی است که افراد مهاجرت به استرالیا را انتخاب می‌کنند. علاوه بر آن اقتصاد پیشرفته استرالیا موجب شده تا افراد به راحتی بتوانند در آن شغل پیدا کنند. آب و هوای خوب و طبیعت بی‌نظیر این کشور نیز افراد را به سمت خود جذب می‌کند.

استرالیا نیز به دلیل نرخ منفی رشد جمعیت و کمبود نیروی کار و نیروی متخصص در بازار، تمایل به پذیرفتن افراد مهاجر دارد تا بتواند نیروی لازم برای کار و زندگی را برای خود فراهم کند. این کشور یک کشور مهاجر پذیر است و روزانه ویزاهای مختلفی را صادر می‌کند و افراد بسیاری خانه دوم خود را در استرالیا می‌سازند.

مزایای مهاجرت به استرالیا

در بین کشورهای مهاجر پذیر استرالیا مزایا و فاکتورهای بسیاری دارد که فرد را مجذوب خود می‌کند. شرایط آب و هوایی این کشور بسیار مطلوب است و طبیعت بکری دارد. امکان کار در این کشور وجود دارد و فرد به راحتی می‌تواند وارد بازار کار شود و دستمزدها هم برای گذراندن زندگی مناسب است و می‌توان گفت حقوق بالایی را برای فرد در نظر می‌گیرند.

این کشور به سرمایه گذاران و کارآفرین‌ها اجازه سرمایه‌گذاری می‌دهد و از این طریق نیز می‌توان درخواست اقامت کرد و فرزندان هم از تسهیلات آموزشی و سلامت برخوردار شوند. دیگر مزایای مهاجرت به استرالیا در ادامه آمده است.

چرا به مهاجرت به استرالیا؟

تحصیل در دانشگاه‌های معتبر

برخورداری از خدمات درمانی و بیمه

امنیت بالا

احترام به ملیت‌ها و اقوام مختلف

دارای پاسپورت قدرتمند

برای مهاجرت به استرالیا از کجا شروع کنم؟

اینکه شما از چه طریقی بتوانید ویزای استرالیا را کسب کنید، بستگی به شرایط شما دارد. راه‌های مختلفی برای گرفتن ویزا وجود دارد و لازم است متناسب با شرایط مالی، سنی و سهولت کار یکی از روش‌ها را برای کسب ویزا و اقامت انتخاب کنید.

از چه راه‌هایی می‌توان به استرالیا مهاجرت کرد؟

راه‌ها و روش‌های مختلفی برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد و از جمله آنها می‌توان به مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، کارآفرینی، مهاجرت مخصوص نخبگان، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق تولد و پناهندگی اشاره کرد. در ادامه هر یک به طور کامل بررسی شده است.

دریافت اقامت استرالیا از طریق ویزای کار

یکی از بهترین و مطمئن‌ترین راه‌های مهاجرت به استرالیا و دریافت اقامت دائم این کشور، کار در استرالیا است. ویزاهای کاری استرالیا تنوع بسیاری دارند که با توجه به شرایط متقاضی نوع آن مشخص می‌گردد. ویزاهای کاری این کشور اغلب با توجه به میزان تحصیلات، مهارت‌های فردی، تجربه کاری و مدرک زبان سنجیده و نوع آن مشخص می‌شود. افراد متقاضی در صورت پذیرفته شدن، می‌توانند وارد خاک استرالیا شده و اقامت کاری دریافت کنند.

ویزای کاری استرالیا برای افراد ماهر و متخصص در کار خود از طرف دولت استرالیا در نظر گرفته شده است. برای دریافت این ویزا علاقه‌مندان باید بتوانند application که مشخص کننده میزان انگیزه، مهارت و علاقه کار در استرالیا است را به اداره مهاجرت این کشور ارائه دهند و پس از تأیید آن دعوت ‌نامه‌ای برای آن‌ها ارسال می‌گردد. البته باید توجه داشته باشید که این ویزا مخصوص افرادی است که قصد دارند به صورت مستقل برای مهاجرت اقدام کنند. همچنین متقاضیان این ویزا برای ارسال فرم به اداره مهاجرت استرالیا باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • مهم‌ترین نکته این است که شغل متقاضی باید جزو مشاغلی باشد که دولت استرالیا نیاز به نیروی کار در آن زمینه دارد.
 • سن فرد متقاضی در زمان اقدام برای مهاجرت به این کشور باید بین 18 تا 44 سال باشد.
 • داشتن سابقه کاری در رشته تحصیلی متقاضی الزامی است.
 • ارائه مدرک زبان از دیگر شرایط مورد نیاز برای دریافت ویزای کاری استرالیا است.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا، راحت ترین راه مهاجرت به استرالیا 

یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توان به استرالیا مهاجرت کرد، کسب ویزای تحصیلی استرالیا است. فرد با تحصیل در استرالیا می‌تواند در یکی از دانشگاه‌های معتبر جهانی و با بهترین سیستم آموزشی تحصیل کند. این کشور بیش از ۴۰ دانشگاه دارد و ۷ دانشگاه آن در رنگینگ جهانی رتبه زیر ۱۰۰ را دریافت کرده‌اند.

علاوه بر تحصیل در دانشگاه، افراد زیر ۱۸ سال می‌توانند برای تحصیل در مدارس این کشور اقدام کنند. برای دانش آموزان زیر ۱۸ سال ارائه مدرک زبان الزامی نیست و تنها آشنایی با زبان کافی است. اما برای تحصیل در مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا لازم است مدرک زبان هم ارائه شود. ویزای تحصیلی در این کشور از ۶ ماه شروع شده و قابل تمدید است.

برای دوره کارشناسی افراد باید مدرک دیپلم و مدرک زبان آیلتس ۶ را ارائه دهند. در مدت ۴ ساله تحصیل نیز می‌توانند ۲۰ ساعت در هفته کار کنند. برای تحصیل در فوق لیسانس ارائه مدرک لیسانس و آیلتس ۶.۵ نیاز است. برای تحصیل در مقطع دکترا نیز مدرک آیلتس ۷ و یافتن سوپروایزر از الزامات است.

مهاجرت به استرالیا

دریافت اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

کشور استرالیا به دلیل وجود استانداردها و شرایط ایده‌آل اقتصادی مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران برای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری در این کشور قرار گرفته است. یکی از روش‌های دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا، کارآفرینی است. با توجه به شرایط مهاجرت به استرالیا، سرمایه گذاران و کارآفرینان می‌توانند با ایجاد یک فعالیت کارآمد که منجر به تجاری سازی یک محصول یا ارائه خدمات شود در این کشور تجارت خود را آغاز و گسترش دهند. برای دریافت ویزای سرمایه گذاری وجود شرایط زیر الزامی است:

 • سن فرد متقاضی برای این ویزا باید کمتر از 55 سال باشد.
 • متقاضی باید دارای حداقل  IELTS 4.5 باشد.
 • حداقل دارایی فرد متقاضی باید 1,250,000 دلار استرالیا باشد.
 • حداقل سرمایه مورد نیاز برای دریافت این ویزا 200000 دلار استرالیا است که باید در تجارت مورد نظر سرمایه گذاری شود.

دریافت اقامت استرالیا از طریق ازدواج

ازدواج با یک فرد استرالیایی ,  و یا مقیم استرالیا و دریافت ویزای ازدواج یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به استرالیا است. البته باید در نظر داشته باشید که طبق قوانین مهاجرت دولت استرالیا، افراد از همان ابتدا اقامت این کشور را از طریق ازدواج با یک فرد مقیم یا شهروند به دست نمی‌آورند. در ابتدا اقامت موقت برای آنان در نظر گرفته می‌شود و افراد به صورت سالیانه آن را تمدید کنند و باید اثبات کنند که مدت زمان طولانی است که با همسر استرالیایی خود زندگی می‌کنند. البته این نکات برای تمام متقاضیان صدق نمی‌کند. زیرا شرایط افراد با یکدیگر کاملاً متفاوت است. اما به طور کلی افراد متقاضی برای این ویزا باید شرایط زیر را دارا باشند:

 • برای دریافت ویزا ازدواج باید همسر و یا شریک زندگی شما تابعیت کشور استرالیا را داشته باشد و یا اقامت دائم این کشور را داشته باشد.
 • همسر شما می‌تواند در زمان اقدام برای اخذ این ویزا به عنوان اسپانسر شخصی اعلام حضور کند.
 • همچنین باید شرایط مالی شریک زندگی متقاضی و سلامت پزشکی وی مورد بررسی و تأیید دولت استرالیا قرار گیرد.
دریافت اقامت استرالیا از طریق ازدواج

شرایط مهاجرت  نخبگان یا گلوبال تلنت به استرالیا

اگر شما یک نخبه هستید و از یک مشاور سوال می‌کنید که راحت ترین راه مهاجرت به استرالیا برای من چه هست؟ پاسخ به شما مهاجرت به استرا از طریق گلوبال تلنت یا دریافت ویزا استعداد درخشان استرالیا است. این مسیر مهاجرتی برای افراد نخبه در نظر گرفته شده و طی آن استرالیا افراد مستعد و نخبه را به خود جذب می‌کند تا مسیر رشد کشور هموارتر شود. افرادی که دارای مدرک دکترا و دستاوردهای ورزشی، هنری، علمی و دانشگاهی هستند می‌توانند از این طریق برای ورود و دریافت اقامت استرالیا اقدام کنند.

دریافت اقامت استرالیا از طریق پناهندگی

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی روشی است که به هیچ عنوان مورد تأیید نیست و توصیه نمی‌شود. زیرا این روش خطرات و زیان‌های مالی و جانی بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. دولت استرالیا شرایط و قوانین سختی را برای دریافت اقامت از طریق پناهندگی وضع کرده است و این‌گونه پرونده‌ها با سخت‌گیری بیشتری از طرف افسرهای عالی سازمان ملل مورد بررسی قرار می‌گیرند. به همین دلیل با وجود روش‌های قانونی و ایمن متعدد استفاده از روشی مانند پناهندگی برای دریافت اقامت این کشور منطقی و عاقلانه نیست.

ویزای توریستی استرالیا

هرچند دریافت ویزای توریستی استرالیا را نمی‌توان به عنوان مهاجرت در نظر گرفت اما می‌توان برای مدت کوتاهی به این کشور سفر کرد. دریافت این ویزا برای ملاقات دوستان و خانواده، سفرهای کاری و تفریحی مناسب است.

مهاجرت به استرالیا از طریق تولد فرزند

امکان دریافت اقامت و تابعیت در کشورها بر اساس دو قانون انجام می‌شود که شامل پیروی از خون یا پیروی از خاک است. در رابطه با پیروی از خون، یکی از والدین فرزند باید شهروند کشور مد نظر باشد و در مورد پیروی از خاک، نوزادی که در آن خاک متولد شود می‌تواند تابعیت آن کشور را دریافت کند. استرالیا در حال حاضر قانون پیروی از خون حاکم است و نوزادی که هر دو والد آن استرالیایی نیستند نمی‌تواند اقامت این کشور را کسب کند بنابراین مهاجرت به استرالیا از طریق تولد ممکن نیست. برای دریافت اقامت و مهاجرت از طریق تولد نوزاد می‌توانید به سراغ کشورهایی که از قانون پیروی از خاک تبعیت می‌کنند بروید.

 

بهترین روش مهاجرت به استرالیا

همانطور که گفتیم مسیرها و روش‌های مختلفی برای دریافت اقامت استرالیا وجود دارد. اگر بخواهیم این روش‌ها را باهم مقایسه کنیم، متوجه می‌شویم که بهترین مسیر مهاجرت به استرالیا برای هر شخص متناسب با شرایط وی متفاوت است و در نتیجه یکسان نیست. برای مثال فردی که شرایط سنی، معدل بالا، رزومه علمی مناسب و مدرک زبان دارد، قطعاً بهترین روش مهاجرتی برای او دریافت ویزای تحصیلی استرالیا خواهد بود. همچنین برای شخصی که مهارت و یا سرمایه کافی دارد، بهترین روش دریافت ویزای کاری و یا ویزای سرمایه گذاری استرالیا است. 

سریع‌ترین راه مهاجرت به استرالیا

همانطور که در مطالب به آن اشاره کردیم، سریع‌ترین و بهترین راه مهاجرت به استرالیا برای هر شخص متناسب با شرایط وی متفاوت است. اما به طور کلی ویزای کارآفرینی و ویزای گلوبال تلنت استرالیا از سریع‌ترین راه‌های مهاجرت به این کشور است. برای کارآفرینی در استرالیا متقاضی در صورتی که سرمایه مورد نیاز را داشته باشد و بتواند کسب و کاری سودآور در استرالیا تأسیس کند، می‌تواند اقامت دائم این کشور را نیز دریافت نمایید. در صورتی که فرد متقاضی دارای شهرت بین ‌المللی در زمینه خاصی باشد، مسیر ویزای گلوبال تلنت برای وی بهترین و سریع‌ترین راه دریافت اقامت است.

مزایای مهاجرت به استرالیا

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های کشور استرالیا، اقتصاد قوی این کشور است. علاوه بر این مورد نرخ بیکاری پایین و وجود موقعیت‌های شغلی مناسب برای متخصصان موجب شده تا افراد زیادی این کشور را برای کار و زندگی انتخاب کنند.

استرالیا جزو کشورهایی است که شهروندان آن از سیستم قوی درمانی بهره می‌برند. دو نوع خدمات بیمه درمانی دولتی و خصوصی در اختیار متقاضیان قرار داده می‌شود، افرادی که اقامت دائم استرالیا را دارند می‌توانند از بیمه دولتی استفاده کنند و حدود 2 درصد از درآمد سالیانه خود را صرف آن کنند و در صورتی که اگر بیمه خصوصی استفاده کنند باید سالیانه حدود 2 هزار دلار، هزینه نمایند.

یکی دیگر از مزایای مهم مهاجرت به استرالیا سطح درآمد بالا در این کشور است. با توجه به اقتصاد قوی و رو به‌ رشد استرالیا این کشور جزو کشورهایی است که درآمد و حقوق در آن بالا است. البته باید توجه داشته باشید که هزینه‌های زندگی هم در این‌ گونه کشورها بالا است.

دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی استرالیا از سطح علمی بالایی برخوردار هستند، به همین علت مدارک اخذ شده از دانشگاه‌های این کشور در سراسر دنیا اعتبار دارند. 

استرالیا جزو کشورهایی است که در برخی از ایالت‌ها و شهرهای آن مانند ملبورن و سیدنی، شاهد آب و هوای بسیار مطلوب و چهار فصل هستیم. البته در برخی از مناطق کوهستانی این کشور شاهد برف و آب و هوای بسیار سرد نیز خواهیم بود.

کشور استرالیا را به دلیل نرخ پایین جرم و جنایت می‌توان جزو کشورهای امن در دنیا دانست. البته طی سال‌های اخیر میزان مصرف الکل و خشونت‌های آن افزایش یافته و این مسئله به یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های دولت استرالیا تبدیل شده است.

.به دلیل وجود مهاجران بسیاری که از روش‌های مختلف وارد این کشور شده‌اند، شاهد تنوع فرهنگی بسیاری در این کشور هستیم. در نتیجه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مهاجرت کشور استرالیا خواهد بود.

مدارک لازم برای مهاجرت به استرالیا

تهیه و جمع آوری مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت استرالیا یکی از مهم‌ترین بخش‌های مهاجرت به این کشور است. افسر اداره مهاجرت بعد از بررسی مدارک پرونده و انجام مصاحبه در مورد ویزای شما تصمیم می‌گیرد. در نتیجه هرگونه نقص در مدارک ممکن است باعث عدم پذیرش شما در دریافت اقامت شود. هرکدام از روش‌های مهاجرتی، مدارک و شرایط خاص خود را دارند. برای مثال در روش دریافت ویزای تحصیلی متقاضی باید از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش دریافت کرده باشد تا بتواند برای اخذ اقامت تحصیلی اقدام کند. در ادامه به برخی از مهم‌ترین مدارک مورد نیاز برای تمام روش‌های مهاجرت به استرالیا اشاره می‌کنیم.

 • مدارک هویتی و پاسپورت معتبر فرد متقاضی.
 • ارائه دو قطعه عکس.
 • ارائه گواهی تمکن مالی.
 • گواهی عدم سوء پیشینه فرد متقاضی.
 • ارائه فیش واریزی درخواست به حساب مورد نظر.
 • ارائه مدارک تحصیلی به صورت کامل.

جمع بندی مهاجرت به استرالیا

ما در این مقاله به بررسی راه‌ها و روش‌های قانونی مهاجرت به استرالیا پرداختیم با شرایط، مزایا و معایب هرکدام به صورت جداگانه آشنا شدیم. همانطور که گفتیم کشور استرالیا به دلیل کیفیت بالای زندگی، شرایط رفاه اجتماعی و اقتصاد قوی که دارد مورد توجه بسیاری از متقاضیان برای مهاجرت قرار گرفته است. روش‌های بسیاری برای دریافت اقامت استرالیا وجود دارد که هرکس می‌تواند با توجه به شرایط خود روش مناسب را انتخاب کند. امیدواریم خواندن این مطلب به شما در انتخاب راه درست مهاجرت کمک کرده باشد.

سریع‌ترین راه مهاجرت به استرالیا چیست؟

سریع‌ترین و بهترین راه مهاجرت به استرالیا برای هر شخص متناسب با شرایط وی متفاوت است. اما به طور کلی ویزای کارآفرینی و ویزای گلوبال تلنت استرالیا از سریع‌ترین راه‌های مهاجرت به این کشور است.

بهترین روش مهاجرت به استرالیا چیست؟

بهترین مسیر مهاجرت به استرالیا برای هر شخص متناسب با شرایط وی متفاوت است و در نتیجه یکسان نیست. برای مثال فردی که شرایط سنی، معدل بالا، رزومه علمی مناسب و مدرک زبان دارد، قطعاً بهترین روش مهاجرتی برای او دریافت ویزای تحصیلی استرالیا خواهد بود. همچنین برای شخصی که مهارت و یا سرمایه کافی دارد، بهترین روش دریافت ویزای کاری و یا ویزای سرمایه گذاری استرالیا است.

راحت ترین راه مهاجرت به استرالیا چیست؟

یکی از راحت ترین راه های مهاجرت به استرالیا اخذ ویزای تحصیلی استرالیا میباشد.

 • سلام من ۲۹ سالمه لیسانس صنایع دارم ولی قصد ادامه تحصیل در استرالیا رو ندارم،فقط میخوام برم اونجا زندگی کنم،ممنون میشم راهنمایی کنید،امکانش هست

  پاسخ
 • شرایط بیمه در استرالیا به چه صورت ؟

  پاسخ
  • سلام افرادی که اقامت دائم و موقت استرالیا را دریافت می کنند تحت پوشش خدمات medicare به صورت رایگان قرار میگیرن

 • آیا با ویزا 189 وام مسکن دارد ؟

  پاسخ
  • سلام بله ویزای 189 اقامت دائم استرالیا هست و شما با این ویزا از تمام حقوق شهروندی برخوردار هستید به جز شرکت در انتخابات

 • dorod
  sharayet tahsil b ch sorati hast tozi bedid mamnon misham

  پاسخ
  • سلام مثل همه کشورها داشتن آیلتس حداقل 6.5 و نداشتن گپ تحصیلی زیاد، نمرات نسبتا خوب مقطع قبلی و رزومه ی آکادمیک خوب

 • آیا در sub 491 غیر از شغل تخصصی می توانم کنارش شغل دیگری داشته باشم ؟

  پاسخ
  • سلام یکی از شروط ویزای شما کار تمام وقت در رشته تخصصی هست حالا اگر بتونید همزمان کار دیگری بکنید مشکلی ایچاد نمیشه

 • من 30 سال دارم کارشناس نمایش وبازیگری .آیا برای رشته من هم تقاضا هست ؟

  پاسخ
  • سلام پیشنهاد میکنم برای مشاوره دقیق فرم سایت رو پر کنید و یا با ما نماس بگیرید.

 • آیا من در زمینه کشاورزی تخصص لازم را دارم آیا برای کار باید از صفر شروع کنم ؟

  پاسخ
  • سلام، اگر تخصص و سابقه کار مستند داشته باشید شاید لازم نباشه از صفر شروع کنید

 • شرایط مسکن برای ویزای استرالیا به چه صورتی هست؟

  پاسخ
  • سلام، بسته به ایالت و شهری که میرید اجاره ها متفاوت هست

 • سلام
  من دو سال هست که میخواهم به استرالیا مهاجرت کنم
  اما خاله هام ان جا پناهنده ان. ایا امکان پذیر است؟

  پاسخ
  • گاها سابقه پناهندگی افراد درجه یک و با نام خانوادگی یکسان روی پرونده تحصیلی افراد و ویزاهای موقت تاثبر منفی داره ولی در مورد ویزاهای دائم خیر بویژه اینکه خاله شما فامیلی یکسانی با شما نداره

 • درود
  من برادر خانمم استرالیاس چطور میتونیم ما هم بریم؟

  پاسخ
  • سلام باید از طریق ویزای ازدواج اقدام کنید که میتونید از مشاورین ما در موردش مشاوره کامل و دقیق بگیرید.

 • درود
  من خواهرم استرالیاس چطور میتونم منم برم؟

  پاسخ
  • اگر خواهر شما مقیم دائم و یا شهروند استرالیا هستند شاید بتونن به شما امتیاز بدهند بهتره برای مشاوره دقیق تر جزئئیات بیشتری در اختیار مشاورین ما قرار بدین.برای مشاوره می تونید فرم روی سایت رو پر کنید

 • وفت بخیر
  من تربیت بدنی خوندم و در این زمینه فعالیت کردم
  میخواستم بدونم ایا شانسی برای کار در استرالیا دارم؟

  پاسخ
  • سلام، بله

 • سلام
  من مدتی پیش خودم اسسمنت گرفتم که متاسفانه رد شد
  ایا میتونم مجددا اقدام کنم؟

  پاسخ
  • سلام ، بستگی به دلیل رد شدن اسسمنت داره در بعضی موارد با برطرف شدن ایرادات بله می تونید

 • درود
  ممنون از مطالب خوبتون
  چطور میتونم مشاوره حضوری بگیرم؟

  پاسخ
  • سلام ، در خدمتتون هستیم . جهت دریافت مشاوره مهاجرت به استرالیا هم میتونید با ما تماس بگیرید با شماره ای روی سایت و هم میتونید فرم مشاوره رو پر کنید تا با شما تماس بگیریم

 • سلام
  من نقاش ساختمان هستم و به کارهای برقکاری ساختمان نیز بلدم
  میتونم از طریق کار برم استرالیا؟

  پاسخ
  • سلام، شما میتونید از طریق ویزاهای مهارتی برای اخذ اقامت استرالیا اقدام کنید

 • من میخوام به استرالیا مهاجرت کنم و پرستار هستم. کدوم شهر برای شغل من بهتره؟

  پاسخ
  • سلام اکثر ایالت ها نیاز به کادر درمان دارن اما مهاجرت به استرالیا از طریق رشته اتون پیش نیازهای زیادی داره . پیشنهاد میدم فرم مشاوره سایت رو پر کنید و یا با ما تماس بگیرید.

 • مهاجرت به استرالیا برای آریشگرها هم خوبه؟

  پاسخ
  • سلام بله آرایشگرها درآمد خوبی در استرالیا دارن و شما می تونید از طریف جاب آفر اقدام کنید

 • برای مهاجرت به استرالیا چه سنی بهتره؟

  پاسخ

بیش از 6000 پرونده موفق!