مهاجرت به کبک کانادا

فرم مشاوره ویزای استانی کبک :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت  یک روز کاری خواهد بود.

معرفی برنامه های استان کبک کانادا :

این ویزا از نوع ویزاهای استانی کانادا و اقامت دائم می باشد که طی پذیرشی که از طریق Regular Skilled Worker Program برگزار کرد برای 95 متقاضی اسکیلدرورکر دعوتنامه صادر نموده است. دعوتنامه‌ها برای متقاضیانی که در پورتال ثبت نام آنلاین موسوم به Arrima دارای پروفایل Expression of Interest (EOI) بوده اند صادر شده است.

در این پذیرش دو گروه متقاضی مهاجرت دعوت شده‌اند.

  • گروه اول که در وهله اول پیشنهاد کار معتبر از کبک کانادا را در مدارک خود داشته بودند.
  • گروه دوم افرادی بوده‌اند که در کبک به عنوان دیپلمات، مامور کنسولی، نماینده سازمان ملل یا هر سازمان بین دولتی دیگر که در کبک مشغول به انجام وظیفه هستند، ساکن بوده‌اند.

برای مهاجرت به کبک از طریق  پیشنهاد کاری یا همان اسکیل ورکر متقاضیان باید ابتدا پروفایل EOI خود را از طریق Arrima ثبت کنند. وزارت مهاجرت کبک بانک پروفایل‌ها را بررسی کرده و برای افرادی که بر اساس نیاز بازار کار کبک واجد معیار‌های خاص آن‌ها هستند دعوتنامه صادر می‌کند. گفتنی است استان کبک برنامه‌های مهاجرتی خود را بر اساس معیار‌ها و فرایند‌هایی که متمایز از سایر برنامه‌های مهاجرتی کاناداست، مدیریت می‌کند.

 سیستم  Arrima

این سیستم برای دریافت EOI برای ویزای پیشنهاد کاری استان کبک (  Quebec Skilled Worker) طراحی شده است و درخواست متقاضیان را مدیریت می‌کند. EOI راهی است برای اینکه متقاضیان تمایل خود را به وزارت مهاجرت کبک جهت دریافت گواهی انتخاب کبک اعلام کنند.

عوامل تاثیرگذار بر امتیاز این ویزا:

  • سن
  • تحصیلات
  • مهارت کاری
  • سابقه کار
  • تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسه
  • پیشنهاد کار معتبر و تایید‌شده
  • توانایی تامین هزینه‌های زندگی خود و خانواده برای سه ماه اول ورود به کبک
  • داشتن خانواده و دوست شهروند کانادا یا مقیم دائم کانادا و ساکن کبک باشند.

متقاضیانی که CSQ دریافت می کنند درخواست اقامت دائم خود را به وزارت مهاجرت فدرال ارائه می‌کنند و پس از آزمایش‌های پزشکی و عدم سوء پیشینه موثر اقامت دائم کانادا را دریافت می‌کنند.

* CSQسندی است که برای متقاضیان موفق در برنامه‌های مهاجرتی کبک ارسال می‌شود تا نشان دهد آن‌ها برای مهاجرت به کبک انتخاب شده‌اند. متقاضی مهاجرت به کبک با داشتن CSQ می‌تواند برای اخذ اقامت دائم کانادا به دولت فدرال مراجعه کند.

* توجه داشته باشید CSQ تنها یک گواهینامه انتخاب است و یک ویزای اقامت دائم نیست و نمی‌توان از آن برای ورود به کانادا استفاده کرد.

در صورد وجود هر گونه سوال فرم مقابل را پر کنید، مشاورین ما بصورت کاملا رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد .

برنامه‌های مهاجرتی کبک و کانادا برای آینده

در ماه‌های اخیر استان کبک کانادا و خود کانادا اعلام کرده‌اند که برای سال‌های پیش‌رو تعداد مهاجران بیشتری جذب خواهند کرد. کبک قصد دارد در سال 2021 تا سقف 47500 مهاجر جدید جذب کند. در ضمن، کانادا نیز به دنبال آن است که در این سال جدید میلادی از طریق مسیر‌های مهاجرتی مختلف، بیش از 400 هزار مهاجر را به کشور خود دعوت کند.

اگر با مطالعه‌ی این مقاله كماكان سوالاتی در این رابطه در ذهنتان وجود دارد می‌توانید با شماره تماس‌های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید یا با پر کردن فرم‌های مشاوره مهاجرت موجود در سایت و درج شماره تماس خود، در اسرع وقت كارشناسان مجرب موسسه حقوقی باراد با شما تماس خواهند گرفت.

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مشاوره مهاجرت به کانادا توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments