web analytics

کاردر کانادا :

به چند دلیل  به کانادا مهاجرت می کنیم ؟

کانادا، کشوری که بیش از ۸۲ درصد جمعیت آن از شرایط زندگی خود رضایت کامل دارند، کمترین میزان گزارش جرم و جنایت در دنیا را داراست و سیاست‌های جمعیتی خود را بر اساس مهاجرت نیروی انسانی متخصص و کارآمد چیده است، و شاید بهترین مقصد برای زندگی، کار و تحصیل باشد.

نزدیک به ۷۳ درصد از کانادایی‌ها بخاطر دریافت خدمات درمانی رایگان (health care)، ۷۰ درصد بخاطر اعتبار بالای پاسپورت کانادایی، ۶۵ درصد بخاطر منشور حقوق و آزادی‌های فردی و اجتماعی و ۵۰ درصد بخاطر سیستم آموزشی کانادا به این کشور افتخار می‌کنند. شاید باور این موضوع سخت باشد، اما براساس همین آمار، ۶۴ درصد از آمریکایی‌ها به دلیل یکی از موارد زیر قصد نقل مکان به کانادا را دارند:

 • خدمات درمانی منطقی و مقرون به صرفه ( ۶۳ درصد)
 • ثبات سیاسی بیشتر (۳۸ درصد)
 • امنیت (۳۸ درصد)
 • سیستم آموزشی مناسب و مقرون به صرفه (۳۶ درصد)
 • حقوق برابر (۳۵ درصد)
 • فرصت‌های کاری (۳۳ درصد)

نه تنها آمریکایی‌ها که خیلی از افراد در کشور‌های مختلف علاقه مندند تا به این کشور مهاجرت کنند.

چندین سال است که مردم کشور ما هم از این امکان استفاده می‌کنند و یکی از ویزا‌های مرتبط با شرایط خود را انتخاب و مهاجرت می‌کنند.

مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای موقتی کاری یکی از انواع ویزا‌های اقامتی این کشور است که به متقاضی اجازه می‌دهد تا در این کشور کار و درآمد کسب کند.

مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای کاری، یکی از بهترین راه‌های مهاجرت کانادا است.

یکی از راه‌های گرفتن این ویزای کاری، ویزای جاب آفر کانادا است. برای گرفتن پیشنهاد کاری یا جاب آفر از کانادا باید در این کشور به کاریابی بپردازید و بر اساس لیست مشاغل مورد نیازی که توسط این دولت بر روی سایت‌ها اعلام می‌شود، شغل مورد نظر خود را بیابید.  افرادی که پیشنهاد کار دریافت می‌کنند، اقامت کاری را کسب می‌نمایند و با توجه به تجربه کار کانادایی که کسب می‌کنند، می‌توانند در برنامه امتیازبندی کانادا اقامت دائم این کشور را به دست آوردند.

برای اخذ ویزای کار کانادا در ابتدا باید از طریق سیستم اعطای ویزای کاری این کشور( اسکیل ورکر کانادا )  اقدام کنید و سپس اقدام به اخذ ویزای کار نمایید.

با ما تماس بگیرید، مشاورین مهاجرت بصورت کاملا رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد.

موارد مورد نیاز برای این ویزا که در امتیازبندی شما تاثیرپذیر است عبارتند از:

 • سن کمتر از 40 سال
 • مدرک زبان آیلتس ( IELTS ) با نمره 6.5 به بالا
 • داشتن سابقه کار کافی
 • مدرک تحصیلی حداقل لیسانس
 • قرار داشتن رشته متقاضی در لیست مشاغل مورد نیاز
 • کسب 67 امتیاز در مرحله اول

در ضمن برای اطلاع بیشتر از نحوه زبان اموزی  مقاله ”  مهاجرت کاری کانادا بدون مدرک زبان” را بخوانید

اجازه کار آزاد در کانادا :

اجازه کار آزاد در واقع مجوز کار کردن به صورت بدون قید و شرط در مشاغل مختلف توسط متقاضی در کانادا می‌باشد.

الزامات برنامه اجازه کار آزاد در کانادا:

 • یکدانشجوی بین‌المللی فارغ‌التحصیل  از یک موسسه آموزشی منتخب و واجد شرایط برای برنامه مجوز کار پس از فارغ التحصیلی  (PGWP ) هستید.
 • یک دانشجوئی که دیگر قادر به پرداخت هزینه‌های تحصیلی خود نیستید.
 • برایاقامت دائم در کانادا اقدام کرده‌اید.
 • وابسته به یکی از اعضای خانواده‌ی خود هستید که برایاقامت دائم اقدام کرده است.
 • همسر قانونی یا همسر عرفی یک دانشجوی بین‌المللی یا کارگر ماهر هستید.

ویزای اجازه کار فارغ التحصیلان

یک مجوز کار پس از فارغ‌التحصیلی ( PGWP ) به شما اجازه اقامت و کار در کانادا را به صورت تمام وقت به مدت حداکثر ۳ سال پس از فارغ‌التحصیلی از یک موسسه آموزشی ( دانشگاهی ) می‌دهد. مدت زمان این مجوز به مدت زمان برنامه‌ی کاری شما بستگی دارد. شما به پیشنهاد شغلی ( Job Offer )  یا اقدام برای استخدام در یک زمینه‌ی شغلی خاص نیازی ندارید.
استفاده از PGWP فقط یک‌بار در طول عمر شما قابل استفاده است، بنابراین اگر شما برنامه‌ای برای ادامه‌ی تحصیل دوباره و یا شروع کار دارید حتما از مشاور مربوط به دانشجویان بین‌المللی کمک بگیرید تا در زمان مناسب اقدام کنید

در  صورتی‌ که علاقمندید تا در رابطه با این ویزا بیشتر بدانید پس از پر کردن فرم ارزیابی توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

اگر با مطالعه‌ی این مقاله كماكان سوالاتی در این رابطه در ذهنتان وجود دارد می‌توانید با شماره تماس‌های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید یا با پر کردن فرم‌های موجود در سایت و درج شماره تماس خود، در اسرع وقت كارشناسان مجرب موسسه حقوقی باراد با شما تماس خواهند گرفت.

با انواع کار در کانادابه صورت ویزای موقت اشنا شوید

 1. معرفی برنامه اجازه کار آزاد در کانادا
 2. معرفی برنامه روش پیشنهاد شغلی (جاب آفر)
 3. معرفی برنامه اجازه کار فارغ التحصیلان
5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments