ویزای همراه کانادا اپلای ابرود

فرم مشاوره ویزای پارتنر (همسر) استرالیا:

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

ویزای پارتنر استرالیا :

این ویزا به همسر یا شریک زندگی فردی که:
• شهروند استرالیا
اقامت دائم استرالیا
• یا شهروند نیوزلند
باشد، این اجازه را می‌دهد که فرد در استرالیا زندگی کند.
*داشتن ویزای موقت همسر ( ساب کلاس ۸۲۰)، پیش نیاز ویزای دائم همسر ( ساب کلاس ۸۰۱ ) می‌باشد و زمان درخواست اخذ این ویزا شما بایستی داخل استرالیا باشید.
همانطور که در بالا به آن اشاره شد، ویزای پارتنر را با دو حالت موقت و دائم می‌توان اقدام کرد.

قبل از هر اقدامی با مشاورین موسسه مهاجرتی ما فرمهای مشاور مهاجرت موجود پر کرده و سوال های خود را از آن ها به صورت رایگان بپرسید و مشاوره حضوری و تلفنی رایگان ( با محاسبه امتیاز شما در مهاجرت و پیشنهاد بهترین مسیر مهاجرت برای شما ) بگیرید

مهاجرت به کانادا

ازدواج با تبعه کانادا

 

ویزای ازدواج استرالیا:

• ویزای ازدواج استرالیا ‬برای‭ ‬متقاضیانی‭ ‬است‭ ‬که‭ ‬از‭ ‬طریق‭ ‬ازدواج‭ ‬با‭ ‬شهروند‭ ‬یا‭ ‬فرد‭ ‬دارای‭ ‬اقامت‭ ‬دائم‭ ‬استرالیا،‭ ‬قصد‭ ‬زندگی‭ ‬را‭ ‬داشته‭ ‬باشند‭.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
• برای‭ ‬اخذ‭ ‬ویزای ازدواج استرالیا‭ ‬فرد‭ ‬می‌تواند‭ ‬داخل‭ ‬یا‭ ‬خارج‭ ‬از‭ ‬استرالیا‭ ‬باشد‭.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
• شرایط‭ ‬و‭ ‬مقررات‭ ‬کلی‭ ‬مهاجرت‭ ‬ایجاب‭ ‬می‌کند‭ ‬که‭ ‬شخص‭ ‬متقاضی‭ ‬قبل‭ ‬از‭ ‬تقاضای‭ ‬ویزای ازدواج استرالیا،‭ ‬با‭ ‬همسر‭ ‬خود‭ ‬ازدواج قانونی‭ ‬کرده‭ ‬و‭ ‬مدارک‭ ‬کامل‭ ‬و‭ ‬سند‭ ‬ازدواج‭ ‬را‭ ‬همراه‭ ‬خود‭ ‬داشته‭ ‬باشد‭.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
• نکته‌ قابل توجه در این ویزا این است که دو‭ ‬طرف‭ ‬باید‭ ‬اثبات‭ ‬کنند‭ ‬که‭ ‬رابطه‭ ‬آن‌ها‭ ‬واقعی‭ ‬بوده‭ ‬و‭ ‬هدف‭ ‬از‭ ‬ازدواج‭ ‬کسب‭ ‬اقامت‭ ‬نیست.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
*در ‬این‭ ‬زمینه‭ ‬باید‭ ‬مدارک‭ ‬متعددی‭ ‬مبنی‭ ‬بر‭ ‬اثبات‭ ‬روابط‭ ‬دو‭ ‬طرف‭ ‬قبل‭ ‬و‭ ‬بعد‭ ‬از‭ ‬ازدواج‭ ‬ارائه‭ ‬شود.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
اخذ ویزای ازدواج به 3 صورت است:
1. ویزای موقت همسر ( Sub Class 309)
2. ویزای اقامت دائم همسر ( Sub Class 100 )
3. ویزای نامزدی استرالیا ( Sub Class 300 )

شما می‌توانید فرم‌های موجود در صفحه  فرم مهاجرت به استرالیا را پر نموده و مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به صورت رایگان به شما مشاوره می‌دهند.

شرایط کلی ویزای ازدواج استرالیا:

ویزای ازدواج استرالیا مختص افرادیست که ازدواج رسمی و ثبت شده داشته باشند، یا بتوانند ثابت کند که در ۱۲ ماه گذشته با شریک خود زندگی مشترک داشته داشته‌اند و با هم زندگی کرده‌اند.

ویزای-پارتنر-استرالیامزایا پس‭ ‬از‭ ‬اخذ‭ ‬ویزا:

• افرادی‭ ‬که‭ ‬با‭ ‬ویزای ازدواج‭ ‬وارد‭ ‬استرالیا‭ ‬می‌شوند،‭ ‬می‌توانند‭ ‬از‭ ‬بسیاری‭ ‬از‭ ‬مزایای‭ ‬رایگان‭ ‬شهروندان‭ ‬این‭ ‬کشور‭ ‬به‭ ‬آسانی‭ ‬استفاده‭ ‬کنند‭ ‬و‭ ‬همچنین‭ ‬اجازه‌ی کار‭ ‬تمام‌وقت‭ ‬بدون‭ ‬هیچ‌گونه‭ ‬شرایطی‭ ‬برای‭ ‬آن‌ها‭ ‬در‭ ‬نظر‭ ‬گرفته‭ ‬خواهد‭ ‬شد‭ ‬و‭ ‬این‭ ‬نوع‭ ‬ویزا‭ ‬قابل‭ ‬تبدیل‭ ‬به‭ ‬ویزای‭ ‬اقامت دائم ‬است‭.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
• ‬اگر‭ ‬زوج‭ ‬متقاضی‭ ‬به‭ ‬صورت‭ ‬مشترک‭ ‬و‭ ‬با‭ ‬هم‭ ‬زندگی‭ ‬کرده‭ ‬باشند‭ ‬و‭ ‬مدارکی‭ ‬دال‭ ‬بر‭ ‬اثبات‭ ‬این‭ ‬موضوع‭ ‬به‭ ‬کارشناس‭ ‬اداره‭ ‬مهاجرت‭ ‬ارائه‭ ‬دهند،‭ ‬۲‭ ‬سال‭ ‬بعد‭ ‬از‭ ‬ازدواج،‭ ‬واجد‭ ‬شرایط‭ ‬برای‭ ‬اخذ‭ ‬ویزای‭ ‬دائم‭ ‬هستند‭.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
دارندگان‭ ‬ویزای ازدواج استرالیا‭ ‬اجازه‭ ‬کار‭ ‬و‭ ‬تحصیل‭ ‬در‭ ‬استرالیا‭ ‬را‭ ‬دارند. ‬متقاضیانی‭ ‬که‭ ‬با‭ ‬ویزاهای‭ ‬دانشجویی‭ ‬و‭ ‬کاری‭ ‬در‭ ‬استرالیا‭ ‬هستند،‭ ‬می‌توانند‭ ‬در‭ ‬صورت‭ ‬ازدواج‭ ‬ویزای‭ ‬خود‭ ‬را‭ ‬در‭ ‬داخل‭ ‬استرالیا‭ ‬به‭ ‬این‭ ‬ویزا‭ ‬تبدیل‭ ‬کنند‭.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

 

قبل از هر اقدامی با مشاورین موسسه مهاجرتی ما فرمهای مشاور مهاجرت موجود پر کرده و سوال های خود را از آن ها به صورت رایگان بپرسید و مشاوره حضوری و تلفنی رایگان ( با محاسبه امتیاز شما در مهاجرت و پیشنهاد بهترین مسیر مهاجرت برای شما ) بگیرید

ویزای نامزدی استرالیا ( ساب کلاس 300)

ویزای نامزدی مخصوص افرادی است كه نامزد آنها شهروند و یا مقیم دائم کشور استرالیا واجد شرایط زندگی در استرالیا باشد.

– اعتبار ویزای نامزدی استرالیا به مدت ۹ ماه است و متقاضی باید ظرف این مدت وارد استرالیا شده و با فرد مورد نظر ازدواج كند.
– لازم نیست ازدواج حتما در استرالیا صورت بگیرد.
– در صورتی که شما در مدت ۹ ماه ازدواج کنید، می‌توانید تقاضای ویزای ازدواج استرالیا را بدهید.
– همسر شما باید حمایت مالی شما را بر عهده گرفته و شما باید تا ۹ ماه بعد از گرفتن ویزای نامزدی با فرد مورد نظر ازدواج کنید.
– پس از ازدواج‌ با فرد مورد نظر و قبل از این كه ویزای نامزدی باطل شود، باید تقاضای ویزای ازدواج را ارائه دهید تا بتوانید در استرالیا به زندگی مشترک ادامه دهید.

 

ویزای موقت شریک زندگی ( پارتنر) ساب کلاس 820

این ویزا به فرد اجازه می‌دهد شریک زندگی یا همسر یک شهروند استرالیا، مقیم دائم استرالیا یا شهروند واجد شرایط نیوزلند به طور موقت در استرالیا باشد. دریافت این ویزا اولین قدم برای دستیابی به ویزای شریک دائمی است. ( ساب کلاس 801)

با استفاده از این ویزا می‌توانید:

 • در استرالیا بمانید تا زمانی‌که ویزای دائمی شما آماده شود یا درخواست ویزای خود را پس بگیرید.
 • کار در استرالیا
 • تحصیل در استرالیا (پشتیبانی دولتی دریافت نخواهید کرد)
 • هر چند بار که می‌خواهید به استرالیا بروید و از آن خارج شوید
 • تا 510 ساعت در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی رایگان که توسط برنامه انگلیسی بزرگسالان مهاجر ارائه می‌شود شرکت کنید.
 • در طرح مراقبت‌های بهداشتی عمومی استرالیا ( مدیکر ) ثبت نام کنید.

تا چه مدت می‌توانیددراسترالیا بمانید؟

 • تا زمانی که در مورد درخواست ویزای دائمی شما ( ساب کلاس 801) از سوی دولت استرالیا تصمیمی اتخاذ نشود شما می‌توانید در این کشور بمانید.
 • این اقامت برای اکثر متقاضیان از 15 تا 24 ماه است.
 • متقاضیانی که قبل از اقدام، در یک رابطه طولانی مدت بوده‌اند ممکن است نیازی به ویزای ساب کلاس 820 نداشته باشند. از سوی دولت استرالیا این امکان وجود دارد که بلافاصله پس از اعطای ویزای موقت ساب کلاس 820 ویزای دائمی به شما اعطا شود.

در این نوع ویزا شما می‌توانید فرزندان خود را همراه داشته باشید.

شما می‌توانید فرزند یا فرزندان وابسته را در درخواست خود وارد کنید. این کار را می‌توانید هنگامی که درخواست خود را ارسال می‌کنید ، یا بعد از اینکه درخواست خود را ارائه دادید انجام دهید. برای اخذ ویزای موقت در ابتدا باید در سایت  ImmiAccount ثبت نام نموده و درخواست خود را وارد کنید.

شما بعد از اعطای ویزای موقت هم می‌توانید فرزند یا فرزندان خود را در این سایت نیز اضافه کنید.

افرادی که هنوز بصورت رسمی ازدواج نکرده‌اند و در دوران نامزدی یا عقد بسر می‌برند، می‌توانند یکی از اعضای خانواده را نیز در تقاضای خود قرار دهند. پس از ارسال درخواست ، نمی‌توانید این اعضای خانواده را اضافه کنید.

هزینه‌ها :

 • برای ویزای 801 و 820 حدود 7،715 دلار استرالیا هزینه در نظر گرفته می‌شود.
 • همچنین برای هر یک از اعضای خانواده که با شما درخواست ویزا می‌کنند، هزینه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.
 • همچنین ممکن است مجبور باشید هزینه‌های دیگری مانند هزینه‌ی آزمایشات، بیومتریک و گواهینامه‌های پلیس را پرداخت کنید.

زمان اخذ اقامت

در صورتي‌كه فرم را به درستی پر نکنید یا تمامی اسناد مورد نیاز را تحویل ندهید، یا دولت استرالیا به اطلاعات بیشتری از شما نیاز داشته باشد، یا اگر هزینه صحیح درخواست ویزا را پرداخت نکنید، تأیید اطلاعات شما امکان‌پذیر نخواهد بود.

تعهدات شما

شما و خانواده باید تمامی شرایط ویزا را داشته باشید و از قوانین استرالیا پیروی کنید.

بسته به شرایط شما، ممکن است واجد شرایط ثبت نام در سیستم بهداشت عمومی استرالیا ( مدیکر ) باشید، در حالی‌که منتظر تصمیم گیری در مورد درخواست ویزای خود هستید، می‌توانید به مدیکر مراجعه کنید.

اگر واجد شرایط دریافت مدیکر نیستید ، توصیه می‌کنیم برای تأمین هرگونه درمان پزشکی پیش بینی نشده‌ای که ممکن است در استرالیا داشته باشید ، از بیمه‌ی درمانی استفاده کنید. در غیر اینصورت، در حالی‌که در استرالیا هستید ، شخصا مسئول کلیه هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی خود خواهید بود. بیمه می‌تواند به هزینه‌های گزاف ناخواسته‌ی مالی شما کمک کند.

ویزای دائمی ( پارتنر)شریک زندگی ( ساب کلاس 801 )

این ویزا به فرد اجازه می‌دهد تا شریک زندگی واقعی یا همسر یک شهروند استرالیا، مقیم دائم استرالیا یا شهروند نیوزلند واجد شرایط در استرالیا باشد. این فقط برای افرادی است که در حال حاضر ویزای موقت شریک دارند ( ساب کلاس 820).

با استفاده از این ویزا می‌توانید:

 • بطور نامحدود در استرالیا بمانید
 • کار در استرالیا
 • تحصیل در استرالیا
 • در طرح مراقبت‌های بهداشتی عمومی استرالیا ( مدیکر ) ثبت نام کنید
 • اعضای خانواده خود را حمایت کنید تا به استرالیا بیایند
 • در صورت واجد شرایط بودن ، در کلاس‌های رایگان زبان انگلیسی که توسط برنامه انگلیسی بزرگسالان مهاجر ارائه می‌شود شرکت کنید
 • در صورت واجد شرایط بودن ، درخواست تابعیت استرالیا را بدهید
 • از تاریخ اعطای این ویزا می‌توانید به مدت 5 سال هر چند بار بخواهید به استرالیا بروید و از آن خارج شوید. این به شرط معتبر ماندن تسهیلات سفر در این ویزا است.

اگر می‌خواهید بعد از تسهیلات اولیه 5 ساله سفر کنید:

برای درخواست ورود مجدد به استرالیا (RRV) لازم است که مجددا اقامت (RRV) به شما اعطا شود.

همچنین ممکن است بخواهید تابعیت استرالیا را اخذ کنید. اگر شهروند استرالیا شوید ، برای ورود به استرالیا نیازی به ویزا ندارید. شما باید برای گذرنامه استرالیا درخواست دهید و از آن برای خروج و ورود مجدد به استرالیا استفاده کنید.

برای دیدن زمان پایان یافتن امکان سفر خود ، از سایت VEVO استفاده کنید.

چه مدت می‌توانید در استرالیا بمانید؟

 • این ویزا دائمی است و به شما اجازه می‌دهد تا برای مدت نامحدود در استرالیا بمانید.
 • شما در روز اعطای ویزا، اقامت دائم را دریافت می‌کنید.
 • در روز اعطای ویزا باید در استرالیا باشید.
 • هنگامی که برای ویزاهای ترکیبی موقت و دائمی اقدام می‌کنید ، می‌توانید فرزند وابسته خود را در برنامه خود بگنجانید.

*اگر فرزند یا فرزندان وابسته خود را در درخواست ویزای موقت خود قرار نداده‌اید ، می‌توانید قبل از تصمیم گیری درباره درخواست ویزای دائمی ، آن‌ها را به درخواست خود اضافه کنید. فرزند باید:

 • معمولاً دارای ویزای فرزند وابسته (ساب کلاس 445) و در استرالیا باشد
 • فرم 1002 را برای فرزند یا فرزاندان وابسته به ساب کلاس 445 برای ویزای شریک زندگی دائمی تکمیل کنید (280KB PDF) و آن را به ImmiAccount خود ضمیمه کنید.
 • فرزندان شما باید شرایط سلامتی دولت استرالیا را داشته باشند. اگر آن‌ها 16 سال یا بیشتر هستند ، آن‌ها همچنین باید شرایط درخواستی دولت را برآورده کنند.

هزینه‌ها

 • شما برای درخواست ویزای ترکیبی موقت و دائمی بصورت مشترک هزینه این ویزا را پرداخت کردید.
 • ممکن است مجبور باشید هزینه‌های دیگری مانند هزینه‌های آزمایشات بهداشتی یا گواهینامه‌های پلیس را پرداخت کنید.ویزای پارتنر استرالیا

زمان پردازش

 • 75٪ برنامه‌ی اپلای شما: 11 ماه
 • 90٪ برنامه‌ی درخواست ویزای شما: 20 ماه

ارزیابی دولت استرالیا بیش از این زمان طول خواهد کشید اگر:

 • شما تمام اسناد مورد نیاز آن‌ها را وارد نکرده باشید.
 • به اطلاعات بیشتری از شما نیاز داشته باشند.
 • برای تأیید اطلاعات شما زمان بیشتری از حد معمول لازم باشد.

شما می‌توانید فرم‌های موجود در صفحه  فرم مهاجرت به استرالیا را پر نموده و مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به صورت رایگان به شما مشاوره می‌دهند.

تعهدات شما

شما و فرزندانتان باید از تمام قوانین استرالیا پیروی کنید.

استرالیا در ابتدا ویزای شما را به صورت دیجیتالی به پاسپورت شما ضمیمه می کند و یک رکورد دیجیتال ویزا برای شما ایجاد می‌کند. در گذرنامه خود برچسبی نخواهید یافت.

ازدواج غیابی کانادا

شرایط کلی ویزای نامزدی استرالیا:

 

ویزای نامزدی برای افرادیست که می‌خواهند نامزد خود را به استرالیا آورده و

ظرف مدت ۹ ماه از زمان صدور ویزا اقدام به ازدواج نمایند،

در غیر اینصورت ویزای فرد باطل شده و باید به کشور خود بازگردد.

***نکات مهمی که در باره ویزای نامزدی استرالیا باید بدانید:

– ازدواج دو نفر در این مدت ۹ ماه حتما نباید در استرالیا انجام شود
– شخص اسپانسر باید نامزد خود را تا ۹ ماه حمایت مالی کند
– قبل از پایان ۹ماه ویزای نامزدی باید برای ویزای ازدواج اقدام نمایند
– پروسه زمانی دریافت این ویزا معمولا بین 4 تا ۶ ماه خواهد بود

قبل از هر اقدامی با مشاورین موسسه مهاجرتی ما فرمهای مشاور مهاجرت موجود پر کرده و سوال های خود را از آن ها به صورت رایگان بپرسید و مشاوره حضوری و تلفنی رایگان ( با محاسبه امتیاز شما در مهاجرت و پیشنهاد بهترین مسیر مهاجرت برای شما ) بگیرید

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی فـــــــــــــــوق توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

 • *مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.
5 4 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
شادی حبیبی
شادی حبیبی
1 ماه قبل

ایا ویزای پارتنر فقط کسانی که قصد ازدواج دارند را شامل میشه

ناهید ( مشاور باراد)
ناهید ( مشاور باراد)
1 ماه قبل
پاسخ به  شادی حبیبی

این یکی از سوالاتی است که یرای خیلی ها مطرح می شود. ویزای پارتنر شامل فردی است که نامزد کرده ویا قصد ازدواج دارد. یطوریکه برای گرفتن ویزا باید ثابت شود فرد قصد ازدواج و زندگی مشترک دارد.

هادیان
هادیان
1 ماه قبل

ایا اگر مهاجرت انجام شد با این ویزا و ازدواج اتفاق نیافتاد ایا شخص میتواند برای ویزای دیگری درخواست کند

ناهید ( مشاور باراد)
ناهید ( مشاور باراد)
1 ماه قبل
پاسخ به  هادیان

با تشکر از اعتماد شما به تیم باراد .در پروسه مهاجرت فرد باید صداقت خودش را نشان بدهد ، یعنی هدف من از ویزای پارتنر ازدواج است چنانچه این اتفاق نیفتد ، سازمان مهاجرت گزینه ای را برای افرادی که در استرالیا هستند قرار داده است که ویزای قبلی آنها تمدید ویا اجرا نشده است . این ویزا را برجینگ می گویند که به فرد کمک می کند مسائلش را در آن زمان حل کند

الهام کبیری
الهام کبیری
29 روز قبل

تفاوت common law partner و conjugal partner در چیست و دولت استرالیا چه قوانینی برای هر کدام دارد؟

ستاره (مشاور باراد)
ستاره (مشاور باراد)
25 روز قبل
پاسخ به  الهام کبیری

الهام جان این سوال یک سوال تخصصی است که نیاز به توضبح زیادی دارد. میتوانم بطور خلاصه بگم که در common law partner رابطه زناشوئی برقراربوده ولی در conjugal partener رابطه زناشوئی برقرار نیست و به دلایلی قطع شده است.دولت استرالیا برای اثبات ازدواج و ویزای پارتنرشرابط سختی قرار می دهد که شما میتوانید باکمک یک وکیل مدارک واسنادی را ارائه دهید که بتوانید ویزای پارتنر را دریافت کنید.