⭐️هزینه مهاجرت پرستاران به دانمارک⭐️

فرم مشاوره ویزای اقامت دائم پرستاران دانمارک :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

کشور دانمارک  یکی از زیباترین کشورهای جهان است. پایتخت دانمارک کپنهاگ است.آب وهوای این کشور معتدل است.  دانمارک از طریق مرز خشکی تنها با کشور آلمان هم‌مرز است و با کشور‌های سوئد و نروژ مرز دریایی دارد. این کشور عضو پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) نیز هست.

دانمارک کشوری سوسیال دموکرات و مرفه است و میزان مالیات نیز در این کشور بالا است. البته توجه داشته باشید که این مالیات صرف خدمات رفاه اجتماعی برای شهروندان می‌شود.  مردم دانمارک از کیفیت زندگی خوبی برخوردارند. چرا که دولت این کشور خدمات رایگان در زمینه‌های بهداشت، درمان، آموزش، نگهداری فرزند و … در اختیار تمامی شهروندان خود قرار می‌دهد.

مردم دانمارک همیشه به عنوان شادترین و راضی‌ترین مردم جهان شناخته می‌شوند. دانمارک از نظر کم بودن میزان اختلاف درآمدی در بین مردم خود در رتبه اول جهان قرار دارد. همچنین طبق بررسی شرکت یونیورسام با انتشار شاخص سالانه شادی مردم دانمارک به عنوان شاد‌ترین مردم جهان شناخته شدند.

قبل از هر اقدامی با مشاورین موسسه مهاجرتی ما فرمهای مشاور مهاجرت موجود پر کرده و سوال های خود را از آن ها به صورت رایگان بپرسید و مشاوره حضوری و تلفنی رایگان ( با محاسبه امتیاز شما در مهاجرت و پیشنهاد بهترین مسیر مهاجرت برای شما ) بگیرید .

هزینه ها  :

هزینه زندگی در دانمارک هم سطح هزینه‌های زندگی در آلمان و سوئد است. هزینه زندگی در دانمارک را تقریبا بین 900 تا 700 یورو در ماه است. البته که این امر در شهرهای مختلف دانمارک متفاوت است. مثلا در شهر‌های بزرگ دانمارک حدود 7 هزار کرون در ماه هزینه زندگی است که به ازای هر نفر 3500 کرون اضافه می‌شود ولی هزینه زندگی در شهر‌های کوچک دانمارک ماهیانه 5 هزار کرون است و به ازای هر نفر 2500 کرون اضافه می‌شود.

شما در این کشور برای پرداخت اجاره بهای مسکن یا پیش پرداخت خوابگاه یا خرید لوازم منزل نیازی به پرداخت وجه نقد ندارید. اگر شخص مشتری یک بانک بزرگ بین‌المللی باشد می‌تواند پول خود را به سرعت به حساب خانه یا فروشنده مذکور منتقل نماید. شخص باید حساب بانکی خود را در سیستم مالی عمومی دانمارک به ثبت برساند.این عمل به دولت اجازه می‌دهد به راحتی به حساب شما برای پرداخت حقوق، استفاده از تخفیفات یا کسر مالیات دسترسی داشته باشد.

کشور دانمارک جزء کشورهای پرهزینه‌ی جهان به حساب می‌آید اما این هزینه در ازای استانداردهای زندگی در بالاترین سطح ممکن این کشور کاملا ارزش دارد. هزینه زندگی شما بسته به شغل  و مدل زندگی شما بستگی دارد. مهم‌ترین نکته برای مهاجران در دانمارک این است که آن‌ها می‌توانند کیفیت بسیار بالایی از زندگی را برای خود و فرزندانشان انتظار داشته باشند.

 برای اطلاع از مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به دانمارک صفحات دیگر ما راب بخوانید.

شهریه دانشگاه در دانمارک

موسسات آموزش عالی دانمارک فرصت‌های تحصیلی گسترده‌ای برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهند. تمامی برنامه‌ها به صورت بین‌المللی و با کیفیت بالایی ارائه می‌شوند. بیش از ۵۰۰ برنامه تحصیلی با زبان انگلیسی تدریس و ارائه می‌گردد. برای پذیرش نیاز به ارائه مدارک آکادمیک و همچنین مدرک زبان متناسب با مقطع تحصیلی که قصد ورود به آن را دارید است.

در صورتی که شرایط زیر را داشته باشید شما نیز از تحصیل رایگان این کشور برخوردار می‌شوید:

 • اقامت دائم دانمارک را داشته باشید.
 • اقامت موقتی که می‌تواند به اقامت دائم تبدیل شود.
 • فرزندانی که والدین آن‌ها در دانمارک کار می‌کنند حتی اگر از کشورهای غیر اتحادیه اروپا باشند.

هزینه تحصیل سالیانه برای تمامی مقاطع بصورت تمام وقت شامل ۴۵ هزار تا ۱۲۰ هزار کرون دانمارک می باشد، که عبارت هستند از ۸،۰۰۰ تا ۲۱،۰۰۰ دلار آمریکا یا ۶،۰۰۰ تا ۱۶،۰۰۰ یورو. البته برای بررسی دقیق هزینه رشته و مقطع تحصیلی باید سایت دانشگاه مورد نظر را چک بفرمایید. دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا و سوئیس هزینه تحصیل خود را باید در زمان اقدام برای ویزا پرداخت نمایند. در ادامه به بررسی دقیق تر هزینه زندگی در دانمارک می پردازیم.

قبل از هر اقدامی با مشاورین موسسه مهاجرتی ما فرمهای مشاور مهاجرت موجود پر کرده و سوال های خود را از آن ها به صورت رایگان بپرسید و مشاوره حضوری و تلفنی رایگان ( با محاسبه امتیاز شما در مهاجرت و پیشنهاد بهترین مسیر مهاجرت برای شما ) بگیرید .

هزینه اقامت در کشور دانمارک در سال 2021

با توجه به مساحت کوچک کشور دانمارک هزینه های املاک و مستغلات بالاست و مواردی شامل هزینه‌های آب، برق و تلفن در میزان اجاره محاسبه نشده و یک هزینه اضافی محسوب می‌شود. در سال 2021 برای اجاره یک ملک باید مبلغی را به مقدار اجاره سه ماه به عنوان پول پیش پرداخت کرد.

بسته به ویژگی‌های خانه‌ای که شما در این کشور اجاره می‌کنید، (مانند تعداد اتاق خواب‌های آن، داشتن یا نداشتن حیاط، موقعیت مکانی و دیگر موارد) هزینه خرید مسکن در دانمارک بین 6،434،670 تا 25،530،020کرون دانمارک است.

*حواستان باشد که خریداران مسکن برای کاهش هزینه های زندگی در دانمارک می‌توانند در هنگام خرید مسکن 5 تا 10 درصد تخفیف نیز از فروشنده بگیرند.

بررسی نرخ تورم نقش مهمی در آگاهی از شرایط اقتصادی و هزینه های زندگی در دانمارک دارد؛ میانگین نرخ تورم در دانمارک در بازه زمانی سال های 1981 تا 2019 برابر با 2.85 درصد بوده است که در ماه‌های انتهایی سال 2019 به صفر میل پیدا کرده است.

 هزینه زندگی در شهر های مختلف دانمارک

قطعا یکی از موارد مهم در زمینه هزینه‌های زندگی به مقایسه هزینه های زندگی در شهرهای مختلف این کشور مربوط می‌شود. این مسئله به افراد کمک می‌کند انتخاب دقیق‌تری در زمینه محل سکونت خود داشته باشند. به طور کلی، زندگی در دانمارک به ویژه در شهرهای مشهوری همچون کپنهاگن و آرهوس می‌تواند برای افراد بسیار هزینه بر باشد و هزینه اقامت در دانمارک در این شهرها بالاست. کپنهاگن در میان گران‌ترین شهرهای دنیا قرار می‌گیرد و نام کپنهاگن در کنار آرهوس در میان 15 شهر گران اروپا به چشم می‌خورد. تفاوت هزینه‌ها در شهرهای مختلف دانمارک را می‌توان از نظر مواد غذایی، رهن و اجاره بها، کرایه وسایل نقلیه و … بررسی نمود.

شرایط لازم مالی جهت اقدام مهاجرت به دانمارک

شرایط لازم برای مهاجرت به دانمارک توانایی لازم برای پرداخت هزینه‌های یک سال زندگی در دانمارک است. شرایط مالی برای سال 2011 به شرح ذیل است:

 • برای افراد زیر 25 سال: 5367 کرون در ماه
 • برای افراد بالای 25 سال: 6472 کرون در ماه

 میانگین هزینه های زندگی در دانمارک

 • اجاره بهای مسکن در دانمارک : بین 2500 تا 4000 کرون
 • هزینه های بیمه و خدمات درمانی : 200 کرون
 • هزینه های تلفن همراه و تماس: 150 تا 250 کرون
 • هزینه مواد غذایی: 1500 تا 2000 کرون
 • حمل و نقل و جابجایی: 300 کرون
 • سایر مخارج شخصی: 1000 کرون

میزان حقوق پرستاران در دانمارک

دانمارک جزء کشورهای ثروتمند دنیا است و مردم این کشور در رفاه و آسودگی زندگی می‌کنند. به همین علت نیز خوشحال‌ترین مردم دنیا محسوب می‌شوند. میزان درآمد و حقوق در کشور مقصد، یکی از مهم‌ترین موارد مورد توجه برای متقاضیان مهاجرت پرستاران به دانمارک است. پرستاران در دانمارک درآمد متفاوتی با توجه به شهر و بخشی که مشغول به کار هستند دارند ولی به صورت متوسط یک پرستار در دانمارک در طول یک ماه حدود 8 هزار یورو الی 20 هزار یورو درآمد خواهد داشت.

درآمد پرستاران در 3 الی 4 سال اخیر، رشد فوق العاده‌ای داشته است و به علت نیاز این کشور به نیروی پرستار، درآمد بالایی برای این شغل در نظر گرفته شده است.

قبل از هر اقدامی با مشاورین موسسه مهاجرتی ما فرمهای مشاور مهاجرت موجود پر کرده و سوال های خود را از آن ها به صورت رایگان بپرسید و مشاوره حضوری و تلفنی رایگان ( با محاسبه امتیاز شما در مهاجرت و پیشنهاد بهترین مسیر مهاجرت برای شما ) بگیرید .

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مشاوره مهاجرت به دانمارک توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

5 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
صبا
صبا
11 روز قبل

ایا در شهرهایی که هزینه های زندگی پایینتر است حقوق پرستاران هم کمتر است؟

ناهید ( مشاور باراد)
ناهید ( مشاور باراد)
10 روز قبل
پاسخ به  صبا

دوست عزیز کشوردانمارک جزو ده کشور اول دنیا در رفاه اجتماعی و پیشرفت اقتصادی است. هر سه شهر دانمارک از سطح زندگی بالائی برخودارند واین مسئله حقوق پرستاران را مشخص نمیکند . حقوق پرستاران بر اساس ساعت کارو نوع فعالیتشان مشخص می شود

هنگامه
هنگامه
4 روز قبل

ایا هزینه های درمان احتمالی پرستاران پس از مهاجرت به دانمارک توسط دولت دانمارک پرداخت می شود؟

ستاره (مشاور باراد)
ستاره (مشاور باراد)
4 روز قبل
پاسخ به  هنگامه

دوست گرامی خدمتتان عرض کنم که پرستاران تا زمانیکه دوره زبان دانمارکی و دوره آموزشی خود را طی میکنند از امکاناتی مثل خدمات درمانی و تحصیل برخودار هستند و بعد از گذراندن دوره آموزشی میتوانند از امتیازات خوبی برخودار شوند.