⭐️مهاجرت پزشکان به دانمارک⭐️

فرم مشاوره ویزای اقامت دائم پرستاران دانمارک :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

هنگامی که افراد برای مهاجرت اقدام می‌نمایند، معمولا به راحت‌ترین کشور برای مهاجرت و همین‌طور کشوری که بهترین امکانات را برای آن‌ها فراهم می‌آورد، فکر می‌کنند.

اگر شما پزشک هستید بگذارید همین اول ،خلاصه کل مقاله را برای شما در یک جمله بیاورم؛

مهاجرت پزشکان به دانمارک بهترین انتخاب ممکن برای شما پزشکان گرامی است!

در این مقاله قرار است راحت‌ترین کشور برای مهاجرت، بهترین کشور و موارد دیگری مانند شرایط مهاجرت پزشکان، مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت پزشکان به دانمارک، اخذ اقامت دائم پزشکان در این کشور و دیگر موضوعات مهم را برای شما شرح دهیم.

کشور دانمارک، از کشور‌های عضور پیمان شنگن است که دارای بالاترین سطح رفاه و رضایت مردم است. بی دلیل نیست که  مردم جهان این کشور را با عنوان شادترین مردم می‌شناسند.

مهاجرت پزشکان به دانمارک و لزوم یادگیری زبان

زبان رسمی این کشور زبان دانمارکی است، ولی زبان انگلیسی در بین شهروندان این کشور بسیار مرسوم است. کشور دانمارک برای جذب پزشکان به خود، داشتن مدرک زبان دانمارکی را برای اقدام به اخذ ویزا ضروری نکرده است؛ ولی شما باید این را در نظر داشته باشید که پس از سکونت در آن کشور باید در کلاس‌های دانمارکی شرکت کنند.

دانمارک برای افراد تازه وارد و مهاجران این کشور به صورت مداوم کلاس‌های زبان دانمارکی تشکیل می‌دهد. شهرداری محل اقامت متقاضی مهاجرت به دانمارک، پس از ثبت آدرس محل سکونت فرد متقاضی تا یک ماه بعد، فرصت معرفی کلاس زبان را دارد. همچنین سالیانه آزمون‌های زبان مربوط به علوم پزشکی در زمان‌های مشخص 2 تا 3 بار در سال برگزار می‌شود. سن افراد شرکت کننده در این کلاس‌ها باید بالای 18 سال باشد.

قبل از هر اقدامی با مشاورین موسسه مهاجرتی ما فرمهای مشاور مهاجرت موجود پر کرده و سوال های خود را از آن ها به صورت رایگان بپرسید و مشاوره حضوری و تلفنی رایگان ( با محاسبه امتیاز شما در مهاجرت و پیشنهاد بهترین مسیر مهاجرت برای شما ) بگیرید.

شرایط اخذ ویزای پزشکان به دانمارک

افراد متقاضی مهاجرت پزشکان به دانمارک باید دارای شرایطی باشند تا بتوانند تحت عنوان پزشک و یا دندان‌پزشک، اقامت این کشور را دریافت نمایند. بطور مثال در ابتدا باید مدارک تحصیلات پزشکی متقاضی مهاجرت پزشکان به دانمارک توسط سازمان بهداشت دانمارک (Danish Patients) بررسی و مورد تأیید قرار گیرد و سپس برای ارائه درخواست کپی این تأییدیه، همراه با مدارک دیگر ارائه شود. افراد متقاضی مهاجرت پزشکان به دانمارک باید دارای پشتوانه مالی مناسب باشند تا بتوانند در طی مدت اقامت در این کشور، هزینه زندگی خود و خانواده را پرداخت نمایند.

شرایط اخذ ویزای همراه

هنگامی که یک فرد متاهل می‌خواد برای مهاجرت اقدام نماید، از بزرگ‌ترین موانع او در اکثر اوقات این است که نمی‌تواند به طور همزمان با خانواده خود مهاجرت نماید.

در مهاجرت به دانمارک از طریق پزشکی متقاضی می‌تواند خانوده خود شامل همسر قانونی و فرزندان زیر 18 سال را نیز در طی مدت اقامت خود به همراه داشته باشند.

مهاجرت به دانمارک برای پزشکان و همراه آن‌ها تقریبا همزمان یا با فاصله زمانی بسیار کمی صورت می‌پذیرد. همراهان شخص اصلی شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال هستند. در طی مدت اقامت شخص پزشک در دانمارک، همراه اجازه کار به صورت تمام وقت را دارند. همچنین مجوز تحصیل برای شخص همراه در دوره‌های تحصیلی مختلف امکان‌پذیر است.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت پزشکان به دانمارک

 • تکمیل فرم درخواست ویزا:  فرم ویزا را می‌توان به صورت آنلاین و یا کتبی پر نمود
 • ارائه مدارک شناسایی:  مدارک شامل پاسپورت با اعتبار حداقل دو سال + اصل شناسنامه همراه با ترجمه
 • عکس:  ارائه 4 قطعه عکس همراه با پشت زمینه سفید
 • نامه عدم سو پیشینه:  جهت اثبات عدم سوابق کیفری
 • نامه تمکن مالی:  نامه تمکن مالی که باید هزینه یک سال زندگی و تحصیل درحساب بانکی گذاشته شود
 • مدارک مربوط به قبولی: مدرک تحصیلی فرد از طرف سازمان بهداشت و درمان دانمارک

 میزان مبلغ مورد نیاز که برای نامه تمکن مالی:

 • فرد زیر 25 سال بدون همراه ماهیانه 5500 کرون معادل700 یورو
 • فرد بالای 25 سال بدون همراه ماهیانه 6700 کرون معادل900 یورو
 • فرد بالای 25 سال دارای همسر ماهیانه 1800 یورو، و در صورتی‌که فرد دارای فرزند باشد به ازای هر فرزند نیز مبلغ 200 یورو اضافه می‌شود.

*این مبالغ حداقل 3 ماه باید در حساب بانکی فرد گذاشته شود.

معادل سازی مدارک جهت مهاجرت به دانمارک

مدت زمان جهت معادل سازی مدارک شما 18 الی 24 ماه به طول می‌انجامد.

قبل از هر اقدامی با مشاورین موسسه مهاجرتی ما فرمهای مشاور مهاجرت موجود پر کرده و سوال های خود را از آن ها به صورت رایگان بپرسید و مشاوره حضوری و تلفنی رایگان ( با محاسبه امتیاز شما در مهاجرت و پیشنهاد بهترین مسیر مهاجرت برای شما ) بگیرید.

مراحل معادل سازی در دانمارک عبارتند از:

 1. تایید مدارک پزشکی
 2. اخذ دوره‌های زبان
 3. دریافت واحد‌های علوم بهداشتی
 4. شرکت در آزمون و قبولی در آن
 5. گذراندن دوره کارآموزی
 6. دریافت مجوز کار

میزان حقوق پزشکان در دانمارک

این مبحث از مهم‌ترین و شاید جذاب‌ترین قسمت مهاجرت برای افراد است. هر فرد به دنبال بهبود و پیشرفت در کار و زندگی بهتر قصد مهاجرت و خروج از کشور خود شاید برای همیشه را دارد.

مهاجرت به دانمارک برای پزشکان و سطح میزان حقوق در این کشور می‌تواند آینده‌ی روشنی را برای فرد به دنبال داشته باشد. پزشکان پس از گذراندن دوره‌های زبان، معادل سازی مدارک و طی کردن دوره کارآموزی خود، اجازه کار پزشکی را در این کشور دریافت می‌نمایند.

جهت ویزای دانمارک، الزامی است که پزشکان به مراکز درمانی و بهداشتی، از جمله: بیمارستان ها و کلینیک ها تقاضای کار بدهند. با توجه به تقاضای دولت به جذب نیرو کادر درمان، حساسیت و اهمیت این حرفه، شانس پزشکان برای اخذ ویزای کاری در دانمارک بسیار بالا است.

*این کار از طریق موسسه مهاجرتی طرف قراباراد شما و وکیل مهاجرتی انتخاب شده توسط آن شرکت انجام و پیگیری می‌شود.

همچنین حقوق و مزایای پرداختی دستمزد پزشکان در این کشور نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر بسیار بالا است. پرداخت دستمزد پزشکان از 5.500 کرون در ماه شروع شده و با توجه به نوع تخصص، سابقه کاری و قرارداد‌ها تا  17.000 کرون در ماه نیز افزایش می‌یابد.

قبل از هر اقدامی با مشاورین موسسه مهاجرتی ما فرمهای مشاور مهاجرت موجود پر کرده و سوال های خود را از آن ها به صورت رایگان بپرسید و مشاوره حضوری و تلفنی رایگان ( با محاسبه امتیاز شما در مهاجرت و پیشنهاد بهترین مسیر مهاجرت برای شما ) بگیرید.

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت به دانمارک توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

5 5 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سیما
سیما
11 روز قبل

برای پزشکان مهاجرت به دانمارک بهتر است یا کانادا؟

ناهید ( مشاور باراد)
ناهید ( مشاور باراد)
11 روز قبل
پاسخ به  سیما

سیما جان خدمتتان عرض کنم مهاجرت پزشکان به کانادا به خاطر ارزیابی و معادلسازی پروسه سختی است .در حال حاضر برنامه مهاجرت پزشکان به دانمارک برقرار است و به علت اپیدمی این پروسه راحتر شده است.

کامران افلاکی
کامران افلاکی
4 روز قبل

در مورد مبالغی که در تمکن مالی باید ماهیانه به حساب بریزیم بیشتر توضیح دهید

ستاره (مشاور باراد)
ستاره (مشاور باراد)
3 روز قبل

این سوال برای کسانیکه قصد مهاجرت دارند بسیار قابل توجه است. باید خدمتتان عرض کنم که میزان تمکن مالی و نحوه ارائه آن برای هر کشوری متفاوت است وباید بر اساس دستورالعمل آن کشور انجام شود.

سینا صفایی
سینا صفایی
1 روز قبل

ایا گرفتن مدرک زبان دانمارکی برای پزشکان الزامی است

ستاره (مشاور باراد)
ستاره (مشاور باراد)
1 روز قبل
پاسخ به  سینا صفایی

سوال خوبی کردید.گرفتن زبان دانمارکی و گذراندن دوره کارآموزی برای اشتغال به کار پزشکان ضروری است.