آیا بدون کمک موسسه مهاجرتی می توان به استرالیا مهاجرت کاری کرد؟⭐️

آیا بدون کمک موسسه مهاجرتی می توان به استرالیا مهاجرت کاری کرد؟

درخواست برای مهاجرت به استرالیا یا هر کشور دیگری می تواند دلهره آور و استرس زا باشد، زیرا ویزاهای مختلفی وجود دارد. درک قانون پیچیده ای مانند قانون مهاجرت، دشوار است و روند انتخاب ویزا و درخواست ویزا می تواند تا حدی طاقت فرسا باشد.

یک موسسه مهاجرت معتبر استرالیایی می تواند به شما در مورد مزایا یا معایب هر یک از زیر گروه های ویزاهای کاری را با جزئیات دقیقی مشاوره دهد.

نباید در امر مهاجرت خطا کنید

شما با تصمیم به مهاجرت تمامی دلبستگی های خود در کشور خود را کنار می گذرید و به کشوری بیگانه می روید. شغل خود را از دست می دهید، به خانه باز نخواهید گشت، هیچ دوست و آشنایی نخواهید داشت و باید زندگی جدیدی را از صفر پایه ریزی کنید. بنابراین بسیار مهم است که قبل از هرگونه اقدام برای مهاجرت از تمامی ابعاد آن اطلاع داشته باشید و از روش های درست مهاجرت اقدام به ترک کشور خود نمایید.

ویژگی های یک موسسه مهاجرتی خوب

مزایای استفاده از نماینده سازمان مهاجرت استرالیا عبارتند از:

 • آن‌ها توضیح خواهند داد که گزینه های ویزا در دسترس شما است.
 • آن‌ها تمام اسناد ویزا را از طرف شما آماده می کنند.
 • آن‌ها یک برنامه کاملاً آماده و حرفه ای ارائه می دهند.
 • از طرف شما با اداره مهاجرت استرالیا ارتباط برقرار خواهد کرد.

افراد اغلب با استفاده از کمک موسسه مهاجرتی هزینه های اضافی ، تجارب منفی یا ریجکت شدن ویزا را از خود دور می کنند. درخواست ویزا به نوعی سرمایه گذاری در آینده‌ی خودتان است ، بنابراین مهم است که هر فرصتی برای موفقیت به خود بدهید.

یک مشاور یا وکیل مهاجرت معتبر استرالیایی همیشه قراردادی را برای خدمات به شما ارائه می دهد، او مدارک و کارهای مورد نیاز و هزینه های پیش بینی شده را به طور خلاصه برای شما بیان می کند. همچنین مواردی که ممکن است شامل هزینه های مورد انتظار برای درخواست ویزا باشد که می تواند از چند هزار دلار باشد را برای شما شرح دهد تا آمادگی آن را داشته باشید.

 داشتن وقت کافی برای رسیدگی به کارهای مهم‌تر

با کمک یک نماینده، وکیل یا متخصص، فرصت بیشتری خواهید داشت تا توجه خود را به موارد مهمی مانند ساخت رزومه کاری خود و بررسی های لازم در رابطه با خود استرالیا و ایالت مورد نظر خود دهید. این دلیل کافی است که برخی از افراد با یک مشاور یا وکیل برای مهاجرت به استرالیا کار کنند. علاوه بر این ، همه چیز در فرم های مهاجرت نیست. یک مشاور یا وکیل باتجربه، آگاه و متخصص می تواند در گرفتن اقامت در استرالیا برای شما روند متفاوتی ایجاد کند.

شما احتمالاً برای اولین بار است که بسیاری از فرم های مهاجرت برنامه مهاجرتی خود را میخواهید پر کنید. با این حال ، یک مشاور یا وکیل باتجربه باید با تک تک سوالات مربوط به تمامی فرم ها به خوبی آشنا باشد. و اگر مطمئن نیستید دقیقاً چه اسنادی را باید جمع آوری کنید، یک مشاور یا وکیل خوب می تواند شما را در مسیر درست قرار دهد.

مزایای بیشتر استفاده از موسسه مهاجرتی در امور مهاجرت استرالیا عبارتند از:

 • افرادی که شناخت کافی از قانون گذاری و رویه های قانون مهاجرت دارند
 • افراد با صداقت بالا
 • مناسب برای ارائه کمک یا مشاوره مهاجرت
 • ملزم به رعایت یک قانون هستند
 • و لازم است با صداقت و اخلاق رفتار کنند

ویژگی های یک وکیل مهاجرتی حرفه ای

شما و مشاور یا وكیل خود هر كدام از روش ها را انتخاب كنید باید به صراحت در مورد انتظارات یا هزینه اضافی به شما اطلاع داده شود. انتخاب یک وکیل مهاجرت در استرالیا که در  اداره ثبت نام نمایندگان مهاجرت ثبت نام کرده، مهم است .

این وکیل باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • تجربه تهیه مدارک
 • تخصص حرفه ای درتهیه یک برنامه درست
 • اطمینان و آرامش خاطر از اینکه برنامه به اندازه کافی دقیق تهیه شده است
 • تماس پشتیبانی و شخصی برای گفتگو با او
 • انجام به روزرسانی های هر روزه پرونده

مشاوره صحیح، گامی بلند به سوی مهاجرت

فاصله بین شکست یا موفقیت شما در حین انجام مراحل مهاجرت و همچنین ساخت زندگی بهتر در کشور جدید تنها یک قدم است که می‎تواند یک قدم اشتباه و یا سنجیده باشد. نکات ریز بسیاری در فرآیند مهاجرت وجود دارد که اطلاع از همه آن‌ها نیازمند کسب تجربه در گذر زمان است.

بنابراین اگر شما برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کاری درخواست ویزا می کنید ، این مواردی است که اگر قصد استفاده از وکیل یک موسسه مهاجرتی را دارید باید به آن‌ها فکر کنید.

مشاوره مهاجرت به استرالیا و شناخت وکیل معتبر در این زمینه از اقدامات مهم قبل از تصمیم گیری در بحث مهاجرت است. یک وکیل معتبر مهاجرت به استرالیا باید در زمینه حقوق بین الملل متخصص باشد و به کلیه امور حقوقی و به روز این کشور آگاه باشد. علاوه بر علم و آگاهی یک مشاوره باید کاملا بی طرفانه و بدون در نظر گرفتن هر گونه نفع شخصی، مشاوره تخصصی با توجه به شرایط و نیاز فرد ارائه نماید.

دلسوزانه بودن مشاوره نیز نکته مهمی است؛ این‌که فرد مشاور با درک حساسیت تصمیم مهاجرت فرد و خانواده وی بتواند راه حل منطقی ارائه نماید. نظم در ارائه زمان مشاوره و نحوه برخورد نیز از نکات بسیار مهم انتخاب یک موسسه مهاجرتی است. یک وکیل و مشاور معتبر باید حسن خلق داشته باشد و با صبوری و حوصله به سوالات و خواسته مخاطب پاسخ علمی دهد.

در حال حاضر کشور استرالیا برای ایالت های مختلف و رشته های متنوع از سراسر دنیا تقاضای نیروی کار متخصص نموده است. روش کاری برای استرالیا از 3 طریق( ویزای 189، ویزای 190 و ویزای 491) و امتیاز بندی صورت می پذیرد.

این روش نکات مهم و خاص خود را دارد و یک مشاور مهاجرت به استرالیا با تسلط به امتیازات و نحوه چیدمان و ارائه درست اسناد و مدارک این بخش می تواند بسیاری از خطاها را کاهش دهد.

پروسه ویزای کاری استرالیا پروسه‌ی زمان بری است اما اگر در ابتدای کار با یک متخصص آشنا به امور مشورت نمایید ریسک اقدام شما به دقت محاسبه می شود و نکات ارزشمند برای بهتر شدن امتیاز شما در اختیارتان قرار می گیرد که وی با صحبت های خود فشار این راه را برای شما بسیار کاهش می دهد.

با مشاوره مهاجرت به استرالیا در بحث کاری در زمان و هزینه خود صرفه جویی می کنید. با کار در استرالیا به مدت 5 سال می توانید با اقامت دائم در استرالیا زندگی کنید و پس از آن حق شهروندی این کشور را کسب نمایید.

موسسه مهاجرتی باراد با بهره‎ گیری از نیروهای با تجربه و خبره در امور اخذ اقامت کشورهای خارجی، ویزا و پاسپورت، با ارائه مشاوره مهاجرت رایگان، به شما کمک خواهد کرد که تمامی مراحل شروع زندگی در کشور مورد نظرتان را با اطمینان و با چشمانی باز طی نمایید.

اگر شما هم در زمره افرادی قرار دارید که قبل از گرفتن تصمیم‎ های مهم، تمامی جوانب آن را بررسی نموده و بی ‎گدار به آب نمی ‎زنید، هدیه باراد به شما، انتقال تمامی تجربیات اخذ اقامت در قالب مشاوره رایگان مهاجرت حضوری و تلفنی است.

فرم مشاوره رایگان مهاجرت را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم!

درصورتی‌که قصد مهاجرت داشته و تمایل دارید از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید، فرم مشاوره رایگان را از قسمت روبرو تکمیل نمایید و منتظر تماس در اسرع وقت کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان مهاجرت به صورت تلفنی و حضوری باشید.

آنچه در مشاوره رایگان مهاجرت به شما هدیه خواهیم داد

مشاوره رایگان تلفنی و حضوری کلید موفقیت است؛ ما تا زمانی که برای شما کاری انجام نداده‌ایم، هزینه‌ای دریافت نمی‌کنیم. در جلسات مشاوره تلفنی و حضوری می‌توانید با انواع روش‌های مهاجرتی آشنا شوید، پیشنهادهای ویژه مهاجرتی را دریافت نموده و با بررسی و تحلیل شرایط اجتماعی و اقتصادی روش مهاجرتی متناسب با شرایط خود را انتخاب نمایید. برخی از خدمات مشاوره‌ای ما به شرح زیر هستند:

✅ همکاری و همراهی شما تا رسیدن به هدف نهایی
✅ امکان برقراری ارتباط تلفنی در طی مراحل و دادن مشاوره ‎های مستمر
✅ معرفی بهترین روش مهاجرت با توجه به شرایط متقاضیان
✅ کمک به انتخاب کشور مقصد برای متقاضیان
✅ معرفی کشور مناسب برای شما با توجه به میزان هزینه و شرایط تان

در صورتی‌که سوالات بیشتری درباره مهاجرت به استرالیا، بهترین راه‌های مهاجرت، هزینه‌های آن و شرایط ورود به آن‌ها را داشتید، می‌توانید با شماره‌های تلفن موسسه مهاجرتی باراد تماس گرفته و سوالات خود را از ما بپرسید.

همچنین می‌توانید فرم‌های مشاوره مهاجرت موجود در سایت را پر نموده تا مشاورین ما بتوانند در اسرع وقت با شما تماس حاصل ‌نمایند و به صورت رایگان مشاوره حضوری و تلفنی بگیرید

 

 

 

بلاگمهاجرت به استرالیا

اقامت در استرالیابررسی روش های مهاجرت به استرالیازندگی در استرالیاویزای کار استرالیا

5 4 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
محسن
محسن
1 ماه قبل

در صورت رد شدن ویزا آیا به ما فرصت دوبره میدهند ؟ و ایا در فرصت دوباره ما امیدی خواهیم داشت؟

ستاره (مشاور باراد)
ستاره (مشاور باراد)
1 ماه قبل
پاسخ به  محسن

دوست گرامی چنانچه ویزا بر اساس کمبود مدارک و یا مواردی باشد که شما آن را بعدا کامل ویا امتیاز تان را بیشتر کنید فرصت دوباره به شما داده می شود. زمانیکه درخواست شما به دلایلی غبر قابل تغیر رد شود فرصت مجدد داده نمی شود.

کاظمی
کاظمی
1 ماه قبل

اگر پیشنهاد کاری در استرالیا داشته باشیم بدون وکیل پروسه راحتی داریم؟