ویزای تحصیلی مدارس

فرم مشاوره تحصیل در مدارس :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

معرفی برنامه ی مهاجرتی مدارس کانادا :

سن تحصیل فرزندان در مدارس کانادا از ۵ سالگی شروع می‌شود و ۱۲ سال به طول می‌انجامد. مدارس کانادا در دو سطح ابتدایی (Elementary) که تا مقطع ششم و بعدی دبیرستان (High School) که از مقطع هفتم تا دوازدهم را شامل می شود.

  •  دولتی
  •  خصوصی
  • شبانه روزی

در همه این مدارس، ثبت نام برای دانش‌آموزان بین‌المللی امکان‌پذیر می‌باشد. سال تحصیلی در کانادا دو نیمسال پاییزه (سپتامبر- شهریور) و زمستانه (فوریه- بهمن) می‌باشد. جهت ثبت نام حداقل ۶ ماه قبل از شروع هر ترم باید اقدام نمود. زمان اخذ ویزای تحصیلی کانادا بین ۱۲ تا ۱۶ هفته زمان می‌برد و همچنین دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل از دبیرستان‌های کانادایی پس از کسب دیپلم درسی خود مستقیما و بدون امتحان ورودی وارد دانشگاه‌های مورد نظر خود خواهند شد.مهاجرت تحصیلی به کانادا، دارای مزایای بسیارمی باشد.

 

الزامات برنامه مدارس کانادا :

– معدل و نمرات با سطح خوب یا ۱۵ به بالا
– فرزندانی که زیر ۱۸ سال سن دارند می‌توانند به همراه یکی از والدین (Guardian) وارد خاک کانادا شوند.
– ارائه توانایی مالی والدین جهت تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
– مدرک زبان نیازی نیست.

انتخاب کفیل جهت پذیرش برای دانش‌آموزان الزامی نیست ولی به پرونده شما کمک بسزایی می‌کند. کفیل وظیفه‌اش ایجاد ارتباط بین مدرسه و والدین دانش‌آموز می‌باشد که این فرد باید شهروند و یا اقامت دائم کانادا را داشته باشد. در مقطع ابتدایی با توجه به آدرس سکونت کفیل، مدرسه فرزند شما مشخص می‌گردد ولی در مقطع دبیرستان انتخاب مدارس را خانواده‌ها به طور مستقیم می‌توانند داشته باشند تا بتواند این ویزای موقت کانادا بارادریافت کنند.

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مشاوره مهاجرت به کانادا  توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments