🇩🇰شرایط مهاجرت پرستاران به دانمارک در سال 2021🇩🇰

فرم مشاوره ویزا اقامت دائم پرستاران دانمارک :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

دوران کرونا دوران قرنطینه، تعطیلی مشاغل، بیماری و ناراحتی بوده و هست. ولی در این روزها هم مشاغلی هست که اگر از موقعیت استفاده کنند، حسابی به نفع آن‌هاست و می‌توانند دستمزد و احترام بیشتری را کسب کنند.

مشاغل پرستاری، پزشکی و دیگر موارد کادر درمان در این روزها بدلیل بیماری کرونا بیش از قبل مورد توجه قرار گرفته‌اند و اغلب کشورهای اروپایی برای جذب این مشاغل با دادن مزایای ویژه مختلف با هم در رقابتند.

رشته پرستاری از جمله رشته‌هایی به حساب می‌آید که در سراسر دنیا نیاز به نیروی کار در این رشته بسیار زیاد است. کشور دانمارک نیز از جمله کشورهایی است که به دلیل کمبود نیروی کار در رشته پرستاری، مزایای مهاجرتی مختلفی در راستای جذب متخصصین این رشته را تعریف نموده است. اگر شما نیز در این رشته تحصیل کرده اید، کشور دانمارک می‌تواند یکی از گزینه‌های بسیار خوب شما جهت مهاجرت کاری به شمار می‌آید. ما در این مقاله شرایط مهاجرت پرستاران به دانمارک را برای شما شرح داده و جوانب مختلف این روش مهاجرت به دانمارک را بررسی می‌نماییم.

در صورت تمایل می‌توانید با پر کردن فرم‌های مهاجرت در سایت با ما در ارتباط باشید.

مهاجرت پرستاران به دانمارک بدون مدرک زبان

در روش مهاجرت پرستاران به دانمارک، پرستاران نیاز به ارائه مدرک زبان دانمارکی یا حتی انگلیسی ندارند و بدون مدرک زبان نیز می‌توانند این اقامت را دریافت کنند؛ اما جهت سهولت در برقراری ارتباط در کشور دانمارک توصیه می‌شود که افراد متقاضی، از تسلط مناسب بر زبان انگلیسی برخوردار باشند؛ زیرا زبان انگلیسی در این کشور بسیار رایج است.

برای زبان دانمارکی هم نیز در این کشور دوره‌های مختلفی برگزار می‌شود، که متقاضی با شرکت در آن‌ها می‌تواند زبان دانمارکی را بیاموزد. و بعد از آن در آزمون‌های مربوطه که در فاصله زمانی‌های مشخص برگزار می‌شود شرکت کرده و نمره لازم را کسب کند.

شرایط اخذ ویزای همراه کشور دانمارک

در بین مردمان کشور دانمارک، خانواده از جایگاه و ارزش والایی برخوردار است؛ به همین دلیل در قوانین مهاجرتی این کشور نیز اهمیت این موضوع لحاظ شده است. در قوانین مهاجرت پرستار به دانمارک، بستر مهاجرت همزمان اعضای خانواده شامل همسر و فرزندان مجرد زیر 18 سال وی فراهم شده است و فرزندان متقاضی می‌توانند پس از ورود به دانمارک، به تحصیل رایگان در مدارس دانمارک بپردازند. علاوه بر این، همسر فرد اصلی نیز می‌تواند به جستجوی کار پرداخته و با کار در دانمارک به صورت تمام وقت یا پاره وقت، اقامت کاری دانمارک را دریافت کند. دانمارک شرایط مهاجرت برای پرستاران را بسیار آسان و راحت نموده است، به همین دلیل دانمارک را به عنوان راحت‌ترین کشور برای مهاجرت پرستاران می‌توان نام برد. البته که این شرایط مساعد تنها به مهاجرت پرستاران به دانمارک محدود نمی‌شود، بلکه این امکانات برای مهاجرت کادر درمانی به دانمارک از جمله مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان فراهم شده است.

میزان حقوق پرستاران در دانمارک

دانمارک جزء کشور‌های ثروتمند دنیا است و مردم این کشور کاملا در رفاه و آسودگی زندگی می‌کنند. بی دلیل نیست که مردمان این کشور خوشحال‌ترین مردم دنیا محسوب می‌شوند. میزان حقوق در کشور دانمارک در مقایسه با بسیاری از کشورها بالاتر است. البته که به همان میزان نیز مالیات پرداختی در این کشور در مقایسه با برخی کشورها بالاتر است. ولی این موضوع، در قبال خدماتی که توسط دولت این کشور ارائه می‌نماید کاملا منطقی و معقول است.

میزان درآمد و حقوق بالای این کشور، یکی از مهم‌ترین موارد مورد توجه برای متقاضیان مهاجرت پرستاران به دانمارک است. پرستاران در دانمارک درآمد متفاوتی با توجه به شهر و بخشی که مشغول به کار هستند دارند ولی به صورت متوسط یک پرستار در دانمارک در طول یک ماه حدود 8 هزار یورو تا 20 هزار یورو درآمد خواهد داشت.

مزایای مهاجرت پرستاران به دانمارک

  1. مهاجرت مطمئن و کم هزینه نسبت به دیگر کشورها
  2. عدم نیاز به داشتن پیشنهاد شغلی از کشور دانمارک
  3. امکان همراه داشتن خانواده به صورت هم‌زمان
  4. اجازه کار تمام وقت همراه
  5. اجازه تحصیل رایگان فرزندان
  6. درآمد بسیار بالای پرستاران در دانمارک
  7. کشور دانمارک جزو بهترین کشورهای دنیا است.
  8. امکان اخذ اقامت دائم و حقوق شهروندی
  9. بدون نیاز به مدرک زبان

 

برای استفاده از خدمات درمانی، تحصیلی به طور رایگان و کار در این کشور محدودیتی برای فرد متقاضی و خانواده او هیچ محدودیتی وجود ندارد.

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مشاوره مهاجرت به دانمارک  توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

  • *مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.
5 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
7 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
hamid
hamid
1 ماه قبل

ایا میتوان با ویزای کار پرستاری به دانمارک مهاجرت کرد ولی به عللی کار نکرد

ناهید ( مشاور باراد)
ناهید ( مشاور باراد)
1 ماه قبل
پاسخ به  hamid

دوست عزیز ویزای کار برای کادر درمان در دانمارک بطور موقت صادر می شود و علت آن این است که سابقه فرد وفعالیتش در زمینه پرستاری برای اقامت دائم بررسی می شود

sima samani
sima samani
1 ماه قبل

ایا بر عهده دولت است و تا چه حد دولت ساپورت میکند و بیماری خاص هم در صورت ابتلا شامل می شود?

ستاره (مشاور باراد)
ستاره (مشاور باراد)
1 ماه قبل
پاسخ به  sima samani

کشور دانمارک یک طرح بیمه سلامت دارد که شامل خدمات رایگان مشاوره پزشکی و درمان در بیمارستان ها و مراکز پزشکی دولتی می باشد. اگر شما در دانمارک شاغل باشید تحت پوشش این بیمه قرار خواهید گرفت. اغلب معاینات و درمان ها رایگان هستند. علاوه بر این یک بیمه خصوصی نیز دارد که بصورت تکمیلی عمل می کند . چنانچه فرد دچار بیماری خاص شود با تایید پزشک معالجش میتواند خدماتی را با بیمه تکمیلی دریافت کند.

کتابی
کتابی
29 روز قبل

سن بازنشستگی پرستاران در دانمارک چقدر است؟

کتابی
کتابی
29 روز قبل
پاسخ به  کتابی

بابت جوابگویی به موقع شما کمال تشکر را دارم

ستاره (مشاور باراد)
ستاره (مشاور باراد)
25 روز قبل
پاسخ به  کتابی

دوست عزیز سن بازنشستگی در کشور دانمارک 67 سال است که برای رشته پرستاری هم منظور میشود. با توجه به شرابط اپیدمی و شغل مورد نیازپرستاری در مواردی سن بازنشستگی تغیر می کند بطوریکه تا سن 75 سال هم نیروی پرستار را پذیرش می کنند.