ویزای همراه دانشجویی استرالیا

فرم مشاوره سوپر ویزا ۱۰ ساله :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

معرفی برنامه سوپر ویزا کانادا:

سوپر ویزا یک ویزای خانوادگی کانادا است که به شهروندان کانادا و افراد با اقامت دائم اجازه می‌دهد که برای والدین و پدربزرگ و مادربزرگ خود درخواست  ویزا موقت کانادا  را بدهند. این ویزا هر ساله به هزاران نفر تعلق می‌گیرد و یک ویزای چندساله (multiple) با اعتبار ۱۰ سال است که والدین و پدر/مادر بزرگ‌های واجد شرایط اجازه‌ی اقامت محدود به مدت ۲ سال را با هربار ورود به خاک کانادا می‌دهد. علت محبوبیت این ویزا درآمد مورد نیاز کمتر و قابلیت اقدام برای آن در تمام طول سال می‌باشد. طبق اعلام اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی؛ رسیدگی به این ویزا با توجه به دفتر رسیدگی آن حدود چند هفته به طول می‌انجامد.

سوپر ویزا کانادا

الزامات برنامه سوپر ویزا کانادا:

جهت اقدام برای دریافت سوپر ویزا، پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ باید واجد شرایط زیر باشند میتوانند برای سفر به کانادا اقدام کنند:

– همراه داشتن نامه‌ی امضا شده توسط فرزند یا نوه‌ای که آنها را دعوت کرده است؛ در این نامه باید فرد دعوت کننده وعده‌ی پشتیبانی مالی از مدعوین را در زمان اقامتشان داده باشد و فهرستی از تعداد افراد خانواده شخص دعوت‌کننده و یک کپی از اسناد وضعیت اقامتی و شهروندی فرد دعوت کننده همراه آن باشد.
– مدعوین دارای بیمه پزشکی از یک شرکت بیمه کانادایی باشند، که از زمان ورودشان به کانادا تا مدت یک سال اعتبار داشته باشد؛ و حداقل ۱۰۰ هزار دلار پوشش داشته باشد؛ و مدارکی دال بر پرداخت حق بیمه داشته باشد.
– ممنوع‌ الورود به کانادا نباشند.
– آزمایش‌های پزشکی مختص مهاجرت کانادا را انجام داده باشند.

مطلب تبدیل ویزای والدین به سوپر ویزا کانادا اقامت موقت به دائم هم بخوانید

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مشاوره مهاجرت به کانادا توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments