دعوت از 216 متقاضی در جدید ترین پذیرش استان بریتیش کلمبیا

مهاجرت به بریتیش کلمبیا

مهاجرت به بریتیش کلمبیا


استان بریتیش کلمبیا در 2 فوریه سال 2021، یک دراو از طریق برنامه‌ی استانی برگزار کرد.و از طریق این برنامه مهاجرت استانی برای 216 متقاضی دعوتنامه صادر کرده است.  بریتیش کلمبیا 8 دعوت‌نامه برای متقاضیان کارآفرینی و 208 دعوت‌نامه برای نیرو‌های متخصص Skilled Worker)) و فارغ‌التحصیلان بین‌المللی( International Graduate) صادر کرد.

همه‌ی 208 متقاضی نیرو‌های متخصص و فارغ التحصیلان بین‌المللی برای اقدام از طریق برنامه‌ی استانی بی سی (EEBC)  و دسته‌بندی مهاجرت نیروی متخصص( Skills  Immigration) (SI) دعوت نامه دریافت کردند.

حداقل امتیاز مورد نیاز برای متقاضیان زیرشاخه‌های مختلف :

  • نیروی متخصص: 104
  • فارغ‌ التحصیلان بین‌المللی: 100

اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا به اختصار EEBC متقاضیانی را انتخاب می کند که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبر دارند. دسته Skills Immigration هم برای کارگران ماهر و نیمه ماهری است که شغلشان در بریتیش کلمبیا با تقاضای بالایی روبروست

دسته  EEBC برای متقاضیانی است که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبر دارند. مسیر مهاجرتی SI هم برای کارگران ماهر و نیمه ماهری است که شغل آن‌ها در بریتیش کلمبیا از تقاضای بالایی برخوردار است.

تداوم همه گیری کرونا بر فعالیت های کسب و کارها و بخش های مختف اقتصاد بریتیش کلمبیا تاثیر گذاشته است. برای همین برخی مشاغل همچنان از فهرست شغل ها حذف شده مانده اند.

چنانچه علاقه مند به مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق Express Entry BC (EEBC) و Skills Immigration هستید در گام نخست باید از طریق پورتال آنلاین برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا پروفایلی ایجاد کنید و در Skills Immigration Registration System (SIRS) ثبت نام کنید. سپس بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، دانش زبانی، سطح تحصیلات سابقه کار، مکان استخدامتان در بریتیش کلمبیا و حقوقتان رتبه بندی می شوید. در صورت تایید می توانید از انتخاب استانی تان برای ارائه درخواست اقامت دائم به وزارت مهاجرت کانادا استفاده کنید.

پذیرش های اکسپرس انتری معمولا هر دو هفته یک بار برگزار می شوند و امکان صدور دعوتنامه تا سقف 5000 نفر در هر پذیرش وجود دارد. بریتیش کلمبیا از طریق برنامه مهاجرت استانی خود و سایر مسیرهای مهاجرتی به صورت هفتگی پذیرش برگزار می  کند.

حداقل امتیاز برای سه زیرمجموعه ی  مهاجرت از طریق مهارت ( Skills Immigration) :

  • نیروی کار ماهر Skilled Worker)) : 98
  • فارغ التحصیلان بین المللی( (International Graduate : 98
  • افباراد تازه وارد نیمه ماهر (Entry Level and Semi-Skilled) : 79

بدین ترتیب از ابتدای سال جاری(2021 )استان بریتیش کلمبیا مجموعا 740 دعوتنامه برای مهاجرت به کانادا از طرف اداره مهاجرت برای ویزای کار صادر کرده است.

 فرم مهاجرت به کانادا را پر کنید مشاوران مهاجرت کانادا در اصفهان با شما تماس خواهند گرفت.

و امتیاز شما در مهاجرت را بررسی  خواهند کرد

 

بلاگکانادامهاجرت به کانادا

اداره مهاجرتویزای کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *