حمایت کانادا از تازه واردان مهاجر⭐️

حمایت کانادا از تازه واردان مهاجر

کانادا 100 برای حمایت از تازه واردان مهاجر در دوران همه گیری کرونا میلیون دلار اختصاص می دهد

IRCC  در حال ارائه پشتیبانی مالی برای خدماتی است که به تازه واردان کمک می کند تا به اقتصاد کانادا و جوامع محلی کمک کنند.

اداره مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) 100 میلیون دلار بودجه اعلام کرده است تا اطمینان حاصل شود که خدمات اسکان برای تازه واردان در طول همه گیری کرونا نیازهای آنها را برآورده می کند.

فرایند این بودجه طی سه سال آینده تسهیل می شود و با هدف تطبیق ارائه خدمات اسکان به افراد تازه وارد به منظور برطرف شدن پیامدهای پس از همه گیری کرونا است.

این بودجه از طریق برنامه بهبود خدمات ارائه شده توسط اداره مهاجرت (SDI) ارائه می شود ، پروژه های جدیدی را که ارائه دهندگان خدمات اسکان در زمینه هایی مانند نیازسنجی ، اطلاعات ، آموزش زبان ، توسعه مهارت ها ، خدمات مرتبط با اشتغال و ارتباطات اجتماعی ارائه می دهند ، تامین می کند.

IRCC برای فرآیند تامین مالی 2020 ، هفتاد و هشت پروژه را انتخاب کرد.

قبل از هر اقدامی با مشاورین موسسه مهاجرتی ما فرمهای مشاور مهاجرت موجود پر کرده و سوال های خود را از آن ها به صورت رایگان بپرسید و مشاوره حضوری و تلفنی رایگان بگیرید.

خدمات اسکان کانادا برای مهاجران تازه وارد

IRCC  در بیانیه ای گفت: “این پروژه ها نحوه حمایت بهتر تازه واردان در جوامع جدید خود و حمایت از بخش شهرک سازی پس از بهبود از همه گیری کرونا را مورد بررسی قرار می دهد.”

“در طول همه گیری ، بسیاری از خدمات اسکان به صورت آنلاین انجام گرفته است. بودجه SDI به IRCC کمک می کند تا برای افزایش وابستگی به خدمات آنلاین ، نوع خدمات مورد نیاز تازه واردان را تعیین کند. ”

در میان پروژه های منتخب ، موردی که تحت آزمایش قرار می گیرد  این است که آیا هوش مصنوعی می تواند برای توسعه استراتژی های اسکان مهاجران جدید مورد استفاده قرار گیرد یا خیر ، یکی با هدف توسعه رویکردهای خدماتی با چارچوب مبارزه با ظلم و ستم  و دیگری که تازه واردان را با کارفرمایان در جوامع روستایی پیوند می دهد ، تا ببینند آیا این امر آنها را تشویق می کند تا در این مناطق مستقر شوند.

اسکان تازه واردان نقش اساسی در سیستم مهاجرت کانادا ایفا می کند. آنها از کار گرفته تا مسکن تا آموزش زبان ، افراد تازه وارد را برای موفقیت آماده می کنند. در طول این یک سال و نیم چالش برانگیز ، می توان گفت که همه به نوعی به حمایت نیاز داشته اند. فقط می توان موانع اضافی را که این همه گیری برای تازه واردان در راه شروع زندگی خود در کانادا ایجاد کرده است ، تصور کرد. این پروژه های جدید SDI به ما کمک می کند تا خدمات اسکان را ارتقا و بهبود دهیم ، بنابراین هر فرد تازه وارد می تواند از پتانسیل کامل خود در اینجا استفاده کند. ”

خدمات اسکان که توسط دولت کانادا ارائه می شود برای افرادی طراحی شده است که به عنوان مهاجر ، از طریق حمایت کلاس خانوادگی یا به عنوان پناهنده و افراد محافظت شده وارد کشور می شوند. آنها بر کمک به مردم برای غلبه بر چالش های خاص تجربه تازه وارد ، مانند پیدا کردن کار ، یافتن مسکن ، یا یادگیری زبان انگلیسی یا فرانسه تمرکز می کنند و در نهایت به آنها در موفقیت در کانادا کمک می کنند.

خدمات اسکان توسط IRCC برای همه ساکنان دائمی و افراد محافظت شده در دسترس است.

بر اساس گزارش  IRCC در سال 2021 ، اکثر تازه واردانی که خدمات اسکان دریافت کرده اند می گویند که خدمات را مفید و مربوط به نیازهای خود می دانند. تازه واردان نشان دادند که این خدمات دانش آنها را در مورد زندگی در کانادا افزایش می دهد ، مهارت های زبان انگلیسی یا فرانسوی آنها را بهبود می بخشد ، آنها را برای بازار کار کانادا آماده می کند و به آنها در ارتباط با سازمان های موجود در جوامع خود کمک می کند.

بر اساس همان گزارش ، در بازه زمانی 1 آوریل 2015 تا 31 مارس 2019 ، بیش از یک میلیون تازه وارد خدمات اسکان در کانادا دریافت کردند.

دولت کانادا به عنوان بخشی از برنامه سطح مهاجرت 2021-2023 ، از سال جاری میلادی به دنبال استقبال از حداقل 401000 مهاجر جدید است. این بلندپروازانه ترین طرح مهاجرت در تاریخ کانادا است. در مجموع ، IRCC سالانه تقریباً 2 میلیارد دلار صرف کمک های بلاعوض و کمک های مربوط به برنامه های حل و فصل می کند که بالاترین میزان در جهان است.

CIC NEWS

قبل از هر اقدامی با مشاورین موسسه مهاجرتی ما فرمهای مشاور مهاجرت موجود پر کرده و سوال های خود را از آن ها به صورت رایگان بپرسید و مشاوره حضوری و تلفنی رایگان بگیرید.

بلاگمهاجرت به کانادا

افزایش مهاجرت به کاناداحمایت ایالتیحمایت مالی موقت

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments