جدیدترین شرایط تخصصی پزشکی 2021⭐️

شرایط تخصصی پزشکان دانمارک 2021

اگر دانمارکی صحبت نکنید کار در دانمارک به عنوان پزشک غیرممکن است. شما باید به زبان دانمارکی تسلط داشته باشید و این یک شرط لازم برای تحصیل در دانشکده پزشکی است. در نتیجه، اولین قدم برای دکتر شدن در دانمارک دانش زبان است. تحصیلات داوطلب با کمک ECFMG با استاندارد در دانمارک مقایسه می شود. پس از تساوی موفقیت آمیز تحصیلات، یا انجام تست های اضافی در صورت لزوم، داوطلب ملزم به ارائه مستنداتی است که دانش خود را از زبان دانمارکی تأیید کند. آزمون های زبان Prøve و Dansk 3 هر ساله دو بار بین ماه های مه و ژوئن و نوامبر و دسامبر در دانمارک برگزار می شود و حداقل نمره 10،7،7 لازم است. شما می توانید در آزمون های زبان قبل از شروع برنامه‌تان برای کار در این کشور قبول شوید. پس از این مرحله شرایط بعدی آشنایی با سیستم مراقبت های بهداشتی دانمارک و قوانین پزشکی است. با اتمام مراحل آموزش، پزشک حق دارد مجوز کامل خود را بدست آورد که اجازه می دهد  فعالیت پزشکی در دانمارک انجام شود.

وضعیت عمومی دانمارک

کشور دانمارک یکی از جنوبی ترین کشورهای اسکاندیناوی بوده و پایتخت آن کوپنهاگ نام دارد. مساحت دانمارک 42،933 کیلومتر مربع می باشد. جمعیت دانمارک به طور متوسط ​​5.81 میلیون نفر می باشد. ارز این کشور کرون دانمارک (DKK) است. پادشاهی دانمارک فقط یک زبان رسمی دانمارکی دارد، اما چندین زبان اقلیت، مانند فاروئی، آلمانی و گرینلندی نیز در آن صحبت می شود. در دانمارک، مشاغل خاصی به عنوان   ” lovregulerede erhverv  ” شناخته می شوند. این بدان معنی است که علاوه بر آموزشی که افراد دیده اند و تحصیلاتی را که گذرانده اند، باید مجوز ویژه ای را برای کار در آن حرفه در دانمارک داشته باشند. چاپ لیست مشاغل تنظیم شده برخی از نمونه کارهایی که در دانمارک به مجوز نیاز دارند، شامل پزشک، پرستار و دستیار پرستار هستند. بنابراین برای اشتغال به کار پزشکان در دانمارک حتما باید مجوز مربوطه را اتخاذ کرد و بدون داشتن این مجوز ها افراد نمی توانند در این کشور مشغول به کار شوند. نمودار زیر نرخ اشتغال در دانمارک را نشان می دهد که از 65.50 درصد در سپتامبر سال 2020 به 65.60 درصد در ماه اکتبر افزایش یافته است.

ویزای کار پزشکان در دانمارک

یک پزشک می تواند برای کار در دانمارک درخواست کار کند. مجوز از سازمان ایمنی بیمار در دانمارک برای کار به عنوان پزشک لازم است. مجوز و اجازه به طور همزمان توسط اداره ایمنی بیمار در دانمارک صادر می شود. اگر متقاضی مدارک تخصصی را پشت سر گذاشته باشد، می تواند همزمان برای عنوان تخصصی دانمارک اقدام کند. اگر متقاضی در کشوری غیر از دانمارک به عنوان پزشک آموزش دیده باشد. زندگی در دانمارک پس از گرفتن اجازه اقامت به عنوان پزشک امکان پذیر است. با این حال گذراندن آزمون های حرفه ای و یادگیری زبان دانمارکی و غیره ضروری است. اخذ اجازه اقامت به منظور تکمیل مراحل مجوز، متقاضی را قادر به کار در دانمارک نمی کند. بنابراین متقاضی باید در رابطه با “استخدام برای اهداف سازگاری و آموزش” که به طور کلی بخشی از فرایند مجوز است، مجوز کار جداگانه را درخواست کند. متقاضی برای دریافت اجازه اقامت در دانمارک به منظور اخذ مجوز به عنوان پزشک باید شرایط خاصی را داشته باشد. برای اعطای اجازه اقامت، آموزش پزشکی متقاضی، باید توسط سازمان ایمنی بیمار در دانمارک تأیید شده باشد. بنابراین، با درخواست مجوز اقامت، متقاضی باید یک نسخه از تاییدیه آموزش را ارائه دهد.

نیاز دانمارک به پزشک

طبق اعلام وزارت بهداشت دانمارک در این کشور مشکل کمبود کادر درمان داشته و قصد دارد این کمبود خود را با استفاده از نیروهای متخصص دیگر کشورها تامین نماید. بیش از 2،000 پزشك دانمارك از میان متخصصان خارجی مشغول به کار هستند. می توان گفت که تقریبا از هر 5 پزشک در مناطق مختلف دانمارک یک نفر در خارج از کشور آموزش دیده است.به خاطر همین امر مهاجرت پزشکان به دانمارک یکی از بهترین پیشنهادات برای پزشکان می باشد. از طرف دیگر، زندگی متعادل برای دانمارکی ها مهم است، بنابراین جای تعجب نیست که این کشور به طور منظم به عنوان یکی از خوشبخت ترین مکان ها برای زندگی انتخاب شود پس به طور کل مهاجرت به دانمارک مناسب جهت مهاجرت است. در نتیجه با وجود این مسائل اشتغال به کار پزشکان در دانمارک اهمیت ویژه ای در بین مهاجرانی که در این رشته تخصص دارند، پیدا می کند.

اگر برای مهاجرت به دانمارک و گرفتن اقامت این کشور علاقمند شدید، موسسه مهاجرتی باراد تا آخرین مرحله در کنار شما است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید، با ما تماس بگیرید.

و یا با پر کردن فرم های مشاوره مهاجرت از ما به رایگان مشاوره هدیه بگیرید.

شرایط اخذ اقامت و پاسپورت دانمارک در سال 2021

شرایط استخدام پزشک در دانمارک می تواند به اخذ اقامت دائم و تابعیت این کشور منجر شود. اگر هشت سال در این کشور زندگی کرده اید می توانید برای اقامت دائم دانمارک اقدام کنید. برخی از مجوزهای کار ممکن است در مدت زمان کوتاه تری به شما اجازه اقامت دائم دهند. به عنوان مثال، برخی از مجوزهای کار می توانند پس از چهار سال به اقامت دائم تبدیل شوند، در حالی که اگر داوطلب ارتباط قوی با دانمارک داشته باشد، برخی دیگر نیز می توانند پس از دو سال تبدیل شوند. طبق مقررات اتحادیه اروپا، شهروندان اتحادیه اروپا می توانند پس از پنج سال زندگی در دانمارک، درخواست اقامت دائم کنند. برای درخواست مجوز اقامت دائم، باید این مراحل را دنبال کنید و مدارک ذکر شده را آماده کنید:

  • شناسه سفارش پرونده ایجاد کنید.
  • هزینه 3،025 DKK ( کرون دانمارک )را پرداخت کنید.
  • فرم درخواست آنلاین TU1-4 موجود در اداره مهاجرت دانمارک را پر کنید.
  • بیومتریک خود را انجام دهید.
  • اثبات این که شما شرایط مسکن را دارید.
  • اثبات اشتغال مانند اظهارنامه مالیاتی یا قرارداد اثبات درآمد

فرد متقاضی برای اخذ تابعیت باید دارای اقامت دائم در پادشاهی دانمارک باشد 9 سال اقامت مداوم، با کمک هزینه محدود برای اقامت قطع شده تا 1 سال یا 2 سال در شرایط خاص (تحصیل یا بیماری خانوادگی) برای دریافت پاسپورت این کشور نیاز است.

شرایط استخدام پزشک در دانمارک و اخذ ویزای همراه در سال 2021

اجازه اقامت با هدف اخذ مجوز در دانمارک به خانواده شما اجازه می دهد تا با شما به دانمارک بیایند. متقاضی باید بتواند از اعضای خانواده خود حمایت کند. متقاضی باید نشان دهد که بودجه کافی برای حمایت از آن ها و اعضای خانواده وابسته همراه را در طول سال اول در اختیار دارد و برای ماندن در دانمارک باید مدارک مربوطه را با درخواست مهاجرت دانمارک ارائه دهد. اجازه می تواند به همسر یا شریک زندگی شما و همچنین فرزندان زیر 18 سال مجرد شما داده شود. همانطور که گفته شد اگر می خواهید خانواده، همسر یا شریک زندگی شما در دانمارک به شما بپیوندند، می توانید برای خانواده درخواست دهید. روند ویزا با توجه به رابطه اعضای خانواده با مقیم دانمارک متفاوت خواهد بود.

در این مطلب سعی کردیم شرایط استخدام پزشک در دانمارک در سال 2021  را به صورت کامل بررسی کنیم. دانمارک یکی از کشورهای برتر اروپا در زمینه کیفیت زندگی و شاخص شادی مردم است. این امر از نظر مجهز بودن بیمارستان ها، تعداد پزشکان و سرمایه گذاری در دانشکده های پزشکی با کیفیت بالا به چشم می خورد. کار پزشکان در دانمارک یکی از پر طرفدار ترین مشاغل در این کشور است. بنابراین، با مورد بررسی قرار دادن مسائل دیگری چون هزینه زندگی در دانمارک، حقوق استخدام پزشک در دانمارک در صفحات خود به طور جامع تری بیان کردیم و تمامی مواردی را که ممکن است شما عزیزان در مورد آن سؤال داشته باشید را بیان کردیم. شما علاوه بر دانمارک می توانید کار پزشکان را در کشور های دیگری چون کانادا و استرالیا را مورد بررسی قرار دهید و بهترین کشور را با توجه به شرایط و علاقه خود برای کار و زندگی انتخاب کنید. در این مسیر کارشناسان ما می توانند شما را همراهی کنند و شما را به هدف‌تان برسانند. ما تا آخرین لحظه در کنارتان هستیم. کافی است با ما تماس گرفته و به طور رایگان مشاوره دریافت کنید.

همچنین می‌توانید با پر کردن فرم زیر، شماره تماس خود را برای ما ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید تا به رایگان مشاوره بگیرید.

  • *مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

بلاگمهاجرت به دانمارک

شرایط پزشکی دانمارک

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments