لیست مشاغل مورد نیاز کانادا

فرم مشاوره جاب آفر و LMIA :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

معرفی برنامه روش پیشنهاد شغلی (جاب آفر) :

به طورکلی چنانچه کارفرمایی بخواهد فردی غیر کانادایی را به استخدام خود درآورد، ابتدا باید ثابت کند که وی نتوانسته فرد مشابهی را براساس نیاز فرصت شغلی موردنظرش در کانادا (چه در استان محل فعالیت آن شرکت و چه در سایر استان‌ها، چه از میان کانادایی‌ها، دارندگان اقامت دائم و سایر اتباع خارجی دارای اجازه کار قانونی) بیاید.

در این صورت چنانچه کارفرما در نتیجه پست نمودن آگهی‌های استخدام در جراید شناخته‌ شده و وب‌سایت‌های مربوطه نتواند فرد موردنظر خود را بیابد، ممکن است بتواند یک فرد خارجی را جذب نماید. البته در این راه لازم است ثابت شود که چگونه فرد موردنظر دارای صلاحیت‌هایی است که در سایر متقاضیان کانادایی موجود نبوده که خواهان کار در آن فرصت شغلی هستند.

همچنین میزان حقوق در نظر گرفته‌ شده برای آن شغل می‌بایست منطبق با پایه حقوقی میانگین آن شغل در کانادا باشد. چنانچه کارفرما تمامی این موارد را رعایت نموده و همچنان نیازمند جذب نیروی خارجی موردنظر باشد، وی می‌بایست سندی به نام LMIA یا «ارزیابی اثر‌گذاری بر بازار کار کانادایی» نیز دریافت کند.

روش پیشنهاد شغلی (جاب آفر) ( ویزای موقت ) روشی است که به افرادی که پس از انجام حداقل یک سال کار تمام‌وقت در کانادا در مشاغلی در طبقه‌بندی مشاغل سطوح مدیریتی، مشاغل در سطح کارشناسی، یا مشاغل در سطح سرپرستی، فنی یا صنعتی با شرایط مشخص فعالیت نموده باشند اجازه می‌دهد تا در صورت احراز امتیاز لازم ( بین ۵۰ الی ۲۰۰ و در بعضی موارد تا ۶۰۰ امتیاز) اقدام به تقاضا برای دریافت اقامت دائم کانادا نمایند.

 

الزامات برنامه روش پیشنهاد شغلی (جاب آفر) :

– دارای حداقل ۳ سال تجربه کار تمام وقت باشید.
– براي کلیه‌ی مهارت‌های زبانی (شامل گفتار، خواندن، نوشتن و درک شنيداری) به سطح توانايی متناسب با کارتان دست ‌یافته باشيد.
– حتماً بخواهيد خارج از استان كِبِك زندگي كنيد.

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مشاوره مهاجرت به کانادا  توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments