تغییرات ویزای پارتنر 2021

اداره مهاجرت استرالیا از زمان معرفی لایحه اصلاحیه مهاجرت (خشونت خانوادگی و سایر اقدامات) در سال 2017 ، در حال برنامه ریزی برای تغییر در روند درخواست ویزای پارتنر استرالیا است. اگرچه بررسی بودجه فدرال در اکتبر 2020 انجام شده است ولی  انتظار می رود در سال 2021 اجرا شود.

چه چیزی ممکن است برای ویزاهای پارتنر تغییر کند؟

نیاز به زبان انگلیسی

دولت موریسون برای معرفی متقاضیان ویزای پارتنر و حامیان مالی  داشتن زبان انگلیسی را الزامی  دانسته واعلام کرده در زمان تأیید ویزای دائمی، سطح انگلیسی بررسی می شود. این شرایط برای متقاضیان و اسپانسرهایی که دارندگان گذرنامه از کشورهایی غیر از استرالیا ، انگلستان ، ایالات متحده آمریکا ، ایرلند ، کانادا یا نیوزیلند هستند اعمال خواهد شد. برای نشان دادن شواهدی از سطح عملکردی زبان انگلیسی ، متقاضیان باید در یک آزمون رسمی شرکت کنند یا حداقل 500 ساعت در کلاسهای رایگان زبان انگلیسی از طریق برنامه انگلیسی مهاجرت بزرگسالان (AMEP) شرکت کنند. این برنامه با حذف محدودیت های دسترسی مهاجران به کلاس های رایگان انگلیسی در سال جاری گسترش یافته است. مهاجران اکنون می توانند به همان تعداد ساعت که برای رسیدن به زبان انگلیسی شغلی نیاز دارند ، دسترسی داشته باشند. اقدامات جدید فرصت بیشتری را برای مهاجران و شهروندان جدید فراهم می کند تا فرصت های خود را در استرالیا از جمله فرصت های شغلی و ارتباط اجتماعی به حداکثر برسانند.

شما می‌توانید فرم‌های موجود در صفحه  فرم مهاجرت به استرالیا را پر نموده و مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به صورت رایگان به شما مشاوره می‌دهند.

تأیید حمایت مالی از قبل

اصلاحیه مهاجرت (خشونت خانوادگی و سایر اقدامات) لایحه 2016 ، که توسط دولت فدرال در سال 2017 تصویب شد ، برای معرفی چارچوب حمایت مالی از برنامه ویزای خانوادگی تحت حمایت بود. از جمله موارد دیگر ، چارچوب نیاز به ارزیابی و تأیید اسپانسرها دارد. تعهدات قانونی را به اسپانسرها تحمیل می کند. مجازات های مدنی و مجازات های اداری را برای نقض تعهدات حمایت مالی فراهم می کند. و اشتراک اطلاعات بین طرف های مربوطه را تسهیل می کند. چارچوب حمایت مالی خانواده با معرفی مجوز حمایت مالی اجباری قبل از ثبت نام ویزای موقت حمایت مالی موقت ، زیر کلاس 870 که در سال 2019 معرفی شد ، آغاز می شود.

دولت برای اعمال درخواست ویزای همسر استرالیا سیستم مشابهی را در نظر گرفته است. قبل از درخواست پارتنر برای ویزا ، لازم است اسپانسرهای استرالیایی تأیید شوند. در حال حاضر ، هر دو ویزای پارتنر و درخواست های حمایت مالی به طور همزمان ثبت می شوند ، با این وجود حمایت مالی زمان تصمیم گیری در مورد ویزابررسی می شود. این اقدام نیاز به حمایت مالی قبل از درخواست ویزا دارد. ارزیابی حامیان مالی قبل از ویزا ، متقاضیان آسیب پذیر را در برابر خشونت های احتمالی خانوادگی محافظت می کند در صورتی که یک حامی مالی سابقه تخلفات جنسی داشته باشد که برای متقاضی شناخته شده نیست ، مشخص می شود.

معرفی تأیید حمایت مالی به عنوان یک الزام برای یک ویزای معتبر پارتنر استرالیا ممکن است چالش هایی را برای متقاضیان ایجاد کند.

چالش های حمایت مالی:

  • افزایش هزینه کل مراحل – هزینه درخواست ویزای پارتنر فعلی 7155 AUD است. در حال حاضر یکی از گرانترین ویزاهای خانوادگی در جهان است. معرفی یک برنامه حمایت مالی اضافی مطمئناً هزینه اضافی را به دنبال خواهد داشت
  • تأخیر بیشتر در روند رسیدگی- روند رسیدگی به درخواستهای ویزای پاتنر استرالیا بین 12-27 ماه طول می کشد و این بستگی به محل ارسال درخواست دارد. یک مرحله اضافی به زمان طولانی انتظار منتهی می شود.
  • متقاضیانی که با ویزای توریستی وارد استرالیا می شوند ، زمان محدودی برای تأیید حمایت مالی برای منقضی شدن ویزای توریستی خود دارند. بعلاوه ، ارائه یا تأیید درخواست حمایت مالی می تواند برای شخصی که به عنوان بازدید کننده به استرالیا وارد می شود ، نشان دهد که یک شرکت کننده موقت واقعی است.

به متقاضیان منطقه ای اولویت داده شود

در راستای تعهد دولت به استرالیای منطقه ای ، اولویت با متقاضیان و اسپانسرهایی است که در منطقه استرالیا مستقر هستند.

افزایش تخصیص ویزای شریک استرالیا برای 2020-2021

در بررسی بودجه اکتبر 2020 ، 77،300 سهمیه برای ویزای پارتنربرای سال مالی 2020-2021 اختصاص یافته است. تقریباً 50٪ افزایش سهمیه ویزا تحت عنوان ویزای خانواده است.  ظرفیت متقاضی ویزای پارتنر افزایش یافته است.. گزارش شده است که بیش از  90،000 پرونده در انتظار تصمیم گیری هستند.

تخمین زده می شود که این تغییرات ممکن است از حدود نوامبر 2021 لازم الاجرا شود هرچند هنوز تاریخ مشخصی اعلام نشده است.

در صورتی‌که سوالات بیشتری درباره مهاجرت به استرالیا، بهترین راه‌های مهاجرت، هزینه‌های آن و شرایط ورود به آن‌ها را داشتید، می‌توانید با شماره‌های تلفن موسسه مهاجرتی باراد تماس گرفته و سوالات خود را از ما بپرسید.

همچنین می‌توانید فرم‌های مشاوره مهاجرت موجود در سایت را پر نموده تا مشاورین ما بتوانند در اسرع وقت با شما تماس حاصل ‌نمایند

اعلام دولت فدرال اخیرا تغییرات بزرگی را برای برنامه ویزای شریک در سال 2021

برخی از این تغییرات موقتی است ، در حالی‌که برخی دیگر دائمی هستند.

بسیاری از افراد در حال حاضر می‌خواهند بدانند که چگونه این تغییرات بر آن‌ها تأثیر می‌گذارد. ما در اینجا به شما خواهیم گفت این تغییرات چیست تا شما ببینید آیا آن‌ها بر روابط شما تأثیر می‌گذارند و قصد دارید با شریک زندگی خود در استرالیا باشید.

در حال حاضر، روند درخواست ویزای شریک شامل ثبت درخواست حمایت مالی توسط یک شهروند استرالیایی یا مقیم دائم و هم‌چنین درخواست ویزای شریک متقاضی ویزا به طور همزمان است. هر دو درخواست حمایت و ویزا با هم ارزیابی می‌شوند. این تغییر امروز ایجاد شده است.

روند جدید ، به روشی که ویزا با حمایت مالی کارفرما انجام می شود ، به دو مرحله تقسیم خواهد شد. در مرحله اول ، شهروند استرالیایی یا حامی اقامت دائم استرالیا باید حمایت مالی خود را انجام دهند. قبل از این‌که شریک زندگی آن‌ها درخواست ویزای شریک خود را ارائه دهد، این باید ابتدا تأیید شود. این بدان معناست که زمان لازم برای ارائه درخواست ویزای شریک با روند حمایت مالی به تأخیر می‌افتد.

اقامت طولانی مدت برای دارندگان ویزای ساب کلاس 300

در حالی‌که مرزهای استرالیا بسته بود ،  بسیاری از افرادی که ویزای ازدواج (ساب کلاس 300) دریافت کرده بودند ، در مدت اعتبار 9 ماهه ویزا قادر به ورود به استرالیا برای ازدواج با شریک زندگی استرالیایی خود نبودند. دولت فدرال تغییراتی را ایجاد کرده است که به کسانی که دارای ویزای ساب کلاس 300 بودند که از 6 اکتبر 2020 تا 10 دسامبر 2020 معتبر بود ، یک دوره اعتبار طولانی برای ویزای آن‌ها تا 31 مارس 2022 اجازه می‌دهد. این بدان معنی است که این دارندگان ویزا که خارج از کشور استرالیا بودند و تا 10 دسامبر 2020  نتوانستند وارد خاک استرالیا  شوند و با شریک زندگی خود ازدواج کنند تا 31 مارس 2022 میتوانند اقدام کنند.

تمدید برای دارندگان ویزای ساب کلاس 300

دولت فدرال همچنین به کسانی که ویزای احتمالی ازدواج را که قبل از 6 اکتبر 2020 منقضی شده بود و قادر به ورود به استرالیا نبودند ، تمدید خواهد کرد. به دارندگان این ویزا اجازه می دهد تا پس از رفع محدودیت سفر ، برای سفر به استرالیا و ازدواج با شریک زندگی خود درخواست ویزای دیگری دهند. دولت اعلام کرده است که هرگونه درخواست جدید برای تمدید ویزای کسانی که ویزای ساب کلاس 300 آنها منقضی شده در اولویت درخواست آن‌ها خواهد بود.

ما برای کمک به شما در ویزاهای پارتنر اینجا هستیم؛ در صورتی‌که نیاز به هرگونه راهنمایی دارید می‌توانید با شماره‌های موسسه تماس گرفته یا فرم‌های موجود در سایت را پر نمایید، مشاورین ما به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد.

در موسسه مهاجرتی باراد، تمرکز زیادی بر روی ویزاهای شریک زندگی و نامزدی وجود دارد. ما درک گسترده ای از قانون‌گذاری و سیاست پشت برنامه ویزای پارتنر داریم و می‌توانیم آن را به گونه ای برای شما توضیح دهیم که رعایت آن آسان باشد. مشاوره و مساعدت ما می تواند اطمینان بیشتری برای موفقیت با شریک زندگی یا درخواست ویزای ازدواج آینده شما را به همراه داشته باشد. اگر می خواهید درباره شریک زندگی یا ویزای احتمالی ازدواج آگاه شوید، با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان موسسه ما استفاده نمایید.

اگر قصد دارید برای ویزای Partner استرالیا اقدام کنید ، اکنون زمان مناسبی است تا درخواست مشاوره مهاجرت خود را در فرم ها ارسال کنید

  • *مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

استرالیابلاگمهاجرت به استرالیا

اقامت استرالیاحمایت مالی موقتزندگی در استرالیاشرایط ویزای پارتنر استرالیاویزای خانوادهویزای نامزدیویزای نامزدی استرالیا

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ثمین
ثمین
8 روز قبل

زمانی که ما با پارتنر خود اشناشدم بسیار کم است چه کارهایی باید انجام دهیم تا افیسر متقاعد شود ازدواج ما سوری نیست

ناهید ( مشاور باراد)
ناهید ( مشاور باراد)
8 روز قبل
پاسخ به  ثمین

این سوال برای خیلی ها مطرح می شود باید خاطر نشان کنم اگر پارتنر شما در کنار شما هست با نشان دادن ارتباطات صمیمی و نشان دادن دوست داشتن یکدیگر با فیلم و عکس و ارتباطات در شبکه های اجتماعی مشخص می شود و چنانچه پاتنر شما درکشور دیگر باشد با شیکه های اجنماعی ارتباطات شما مشخص می شود. پروسه ویزای ازدواج زمان بر است تا برای افیسر مشخص شود شما واقن قصد ازدواج دارید. پس باید صبور باشید تا پروسه انجام شود.

سیاوش
سیاوش
1 روز قبل

ایا امکان دارد که قوانین ویزا قبل از گرفتن ویزا تغییر کنند

ناهید ( مشاور باراد)
ناهید ( مشاور باراد)
1 روز قبل
پاسخ به  سیاوش

خدمتتان عرض میکنم که قوانین وشرایط مهاجرتی مرتیا اپدیت می شود لذا ممکن است فردی در پروسه درخواست باشد وقوانین آپدیت شود.