تبدیل ویزای والدین به سوپر ویزا کانادا⭐️تبدیل اقامت موقت به دائم کانادا

تبدیل ویزای والدین به سوپر ویزا کانادا اقامت موقت به دائم

 Super Visa  یا  ویزای والدین ، پدربزرگ و مادربزرگ ویزای دائم کانادا

سوپر ویزا در طول 10 سال به والدین ، پدربزرگ و مادربزرگ مالتی اینتری یا اجازه چندین بار ورود می دهد .

سوپر ویزا به والدین ، پدربزرگ و مادربزرگ ها اجازه می دهد تا به کانادا بیایند. در ابتدا ، آنها می توانند تا دو سال بدون نیاز به تمدید وضعیت خود و چندین بار در یک دوره 10 ساله وارد کانادا شوند.

این ویزا در تمام طول سال صادر می شود و جایگزینی برای برنامه والدین،  پدربزرگ و مادربزرگ (PGP) است و برای افرادی است که می خواهند به طور موقت در کنار والدین، پدربزرگ و مادربزرگ خود باشند. برنامه PGP تقاضای زیاد و شرابط خاصی دارد، داشتن Super Visa  برای والدینی که می خواهند کنار فرزندانشان باشند مطمئن تر است.  این نوع ویزا، به ویژه برای شهروندان کشورهایی که برای سفر به کانادا نیاز به ویزای اقامت موقت (TRV) دارند مفید است. زیرا این بدان معناست که آنها مجبور نیستند دائماً و مجدداً برای ویزای توریستی درخواست دهند.

چه کسانی واجد شرایط سوپر ویزا هستند؟

والدین، پدربزرگ و مادربزرگهای شهروندان کانادایی و افرادی که اقامت دائم کانادا دارند ممکن است واجد شرایط درخواست سوپر ویزا باشند. آنها ازنظر سلامتی یا داشتن جرائم بررسی می شوند زیرا برای کشور کانادا این دو موضوع مهم است.

ویزا فقط برای والدین یا پدربزرگ و مادربزرگهای کانادایی ها باز است. همسران یا پارتنر معمولی ممکن است در درخواست سوپر ویزا گنجانده شوند، اما افراد وابسته جزو آنها نیستند.

قبل از هر اقدامی با مشاورین موسسه مهاجرتی ما تماس بگیرید فرمهای مشاور مهاجرت موجود پر کرده و سوال های خود را از آن ها به صورت رایگان بپرسید و مشاوره حضوری و تلفنی رایگان بگیرید.

چگونه می توان برای سوپر ویزا اقدام کرد؟

متقاضیان باید از خارج از کانادا درخواست دهند. فرایند سوپر ویزا مشابه روند معمول TRV است ، با این حال ، سازمان مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) باید اطمینان حاصل کند که والدین،  پدربزرگ و مادربزرگ در طول مدت اقامت خود در کانادا به خوبی حمایت خواهند شد. اسنادی مثل  نامه امضا شده از فرزند یا نوه کانادایی آنها و بیمه درمانی حداقل 100000 دلار از یک شرکت بیمه کانادایی  نیز باید ارائه شود..

این نامه باید شامل وعده حمایت مالی در طول مدت اقامت باشد. متقاضیان باید مدارک شهروندی یا اقامت دائم خود را ثابت کنند و لیستی از افراد خانواده خود را درج کنند.

بیمه درمانی باید حداقل یک سال از تاریخ ورود اعتبار داشته باشد. برای دریافت ویزا، متقاضی باید ثابت کند که بیمه پرداخت شده است،  در غیر اینصورت IRCC   نمی پذیرد.

افسران مهاجرت همچنین بررسی خواهند کرد که آیا متقاضی واقعاً در پایان اقامت مجاز، کشور را ترک می کند یا خیر. بر اساس  آنچه دروب سایت سازمان مهاجرت آمده است، آنها روابط متقاضی با کشور خود، هدف ملاقات، خانواده و امور مالی و ثبات کلی سیاسی کشور خود را بررسی خواهند کرد.

 

 سوپر ویزا راهی برای مهاجرت والدین، پدربزرگ و مادربزرگ ها

برنامه والدین، پدربزرگ و مادربزرگ (PGP) به کانادایی ها اجازه می دهد تا از والدین، پدربزرگ و مادربزرگ های خود برای مهاجرت حمایت کنند.

امسال ، متقاضیان PGP با قرعه کشی در روز 20 سپتامبر انتخاب می شوند. نامزدها را برای درخواست PGP در طول دو هفته دعوت می کند. افرادی که دعوت می شوند قبلاً فرم های Interest to Sponor را بین 13 اکتبر تا 3 نوامبر 2020 ارسال کرده بودند.

قبل از هر اقدامی با مشاورین موسسه مهاجرتی ما تماس بگیرید فرمهای مشاور مهاجرت موجود پر کرده و سوال های خود را از آن ها به صورت رایگان بپرسید و مشاوره حضوری و تلفنی رایگان بگیرید.

 

بلاگمهاجرت به کانادا

حمایت ایالتیزندگی در استرالیا

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments