ویزای اقامت دائم برنامه تجاری استانی

فرم مشاوره برنامه‌های تجاری استانی :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

معرفی برنامه‌های تجاری استانی :

برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا از برنامه‌های استانی  ویا حتی تجاری برای مهاجرت به کانادا می‌باشد. این یعنی متقاضیان جهت تشکیل پرونده باید از طریق اداره مهاجرت استان انتخابی خود اقدام کنند.بطور کلی در تمام روش‌های مهاجرت کارفرینی استانی، متقاضیان این روش با تعهد به سرمایه‌گذاری جهت تاسیس یک کسب و کار در استان مربوطه در کانادا می‌توانند برای خود و تمام خانواده خود ویزای دائم کانادا را اخذ کنند. با وجود شباهت در شرط اصلی این روش مهاجرت ( تاسیس بیزینس در کانادا ) جزئیات و مواردی حقوقی بسیاری در هر روش وجود دارند که کاملا روش مهاجرت کارآفرینی هر استانی را منحصر به فرد می‌کند. مواردی مانند نوع ویزای ارائه شده، میزان سرمایه‌گذاری، شرایط و مدارک مورد نیاز متقاضی جهت تشکیل پرونده از این قبیل جزئیات هستند.

با مطالعه تخصصی جزییات و شرایط حقوقی تمام روش‌های مهاجرت کارآفرینی استان‌های مختلف کانادا، در این زمان ۳ برنامه کارآفرینی ارائه شده توسط استان نیوبرانزویک، استان بریتیش کلمبیا و آنتاریو به مراتب از روش‌های کارآفرینی سایر استان‌های کانادا مناسب‌تر بوده و به علاقه‌مندان توصیه می‌شود. در زیر خلاصه‌ای از ویژگی‌های مشترک این سه روش کارآفرینی آمده است:
• اعطای ویزای کانادا از نوع اقامت دائم (استان نیوبرانزویک تنها استان کانادا است که درحال حاضر پذیرش دارند و ویزای اقامت دائم ارائه می‌کند)
• شرایط سرمایه‌گذاری برگشت‌پذیر
• عدم نیاز به انجام سرمایه‌گذاری تا قبل از ورود به کانادا (۶ تا ۱۲ ماه پس از ورود به کانادا فرجه زمانی برای انجام سرمایه‌گذاری ارائه می‌شود)
• درصد قبولی بالا
• شرایط استرداد هزینه‌ها در صورت عدم پذیرش متقاضی
• سرعت بسیار بالای پردازش کامل پرونده‌ها و اعلام نتیجه بررسی در مرحله استانی (۶ تا ۱۲ ماه)
کار افرینی استرالیا

حداقل سرمایه برای مهاجرت به استرالیا

الزامات اقدام از طریق برنامه های تجاری استانی :

متقاضیان جهت تشکیل پرونده باید حداقل ۳ سال در ۵ سال اخیر سابقه اشتغال مدیریتی یا اداره کسب و کار خصوصی (اداره مغازه، دفتر کار و غیره) داشته و ارزش دارایی‌های ایشان به میزان حداقل ۶۰۰،۰۰۰$ کانادا برسد. همچنین متقاضیان باید مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه با سطح CLB 5 داشته یا توانایی اخذ آن در آینده نزدیک را داشته باشند.
درنهایت متقاضیان باید با ارائه یک طرح توجهی بیزنسی، اعلام آمادگی و تعهد به انجام سرمایه‌گذاری به میزان حداقل ۲۵۰،۰۰۰$ در کانادا پس از قبولی و ورود به کانادا را به اداره مهاجرت ارائه کنند تا بتواند ویزای اقامت دائم را دریافت کند.

 

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مشاوره مهاجرت به کانادا  توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments