ویزای اقامت دائم برنامه استارت اپ

فرم مشاوره برنامه استانی انتاریو :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

معرفی برنامه مهاجرت از طریق مهارت شغلی به استان انتاریو :

به جهت اینکه انتاریو به عنوان مرکز اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کانادا به شمار می‌آید، بسیاری از متقاضیان متخصص تمایل به ورود و کار در این استان برای مهاجرت به کانادا را دارند. برنامه استانی انتاریو OINP نام دارد که بسیاری از متقاضیان می‌توانند از این طریق اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

 

۱- دسته‌بندی سرمایه انسانی:

۱/۱- اکسپرس‌اینتری انتاریو:

– برنامه اولویت‌های سرمایه انسانی: اداره مهاجرت آنتاریو می‌تواند به لیست متقاضیان اکسپرس‌اینتری فدرال دسترسی داشته باشد و از این طریق متقاضیان با شرایط سنی، تحصیلی، سابقه کار و … را انتخاب کند و برای آنها دعوت نامه ارسال کند.
– برنامه کارگر ماهر فرانسوی زبان: این برنامه مختص متقاضیانی است که سطح زبان فرانسه بهتری نسبت به زبان انگلیسی دارند و دارای شرایطی سنی، مدرک تحصیلی و… مناسبی هستند.
– برنامه کارگر ماهر: این برنامه مناسب برای متقاضیانی است که دارای مشاغل فنی و تجربه کار در مشاغل NOC B هستند می‌باشد.

۱/۲- دسته‌بندی دانشجویان بین‌المللی:

– دسته‌بندی فارغ التحصیلان بین‌المللی کارشناسی‌ارشد: این برنامه مختص دانشجویان بین‌المللی فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی‌ارشد در انتاریو می‌باشد. این برنامه نیازی به داشتن پیشنهاد شغلی (Job Offer) ندارد.
– دسته‌بندی فارغ التحصیلان بین‌المللی دکتری: این برنامه مختص دانشجویان بین‌المللی فارغ التحصیل در مقطع دکتری در انتاریو می‌باشد. این برنامه نیازی به داشتن پیشنهاد شغلی (Job Offer) ندارد.
ویزای اقامت دائم برنامه استارت اپ

ویزای اقامت دائم برنامه استارت اپ

۲- دسته‌بندی پیشنهاد شغلی کارفرما

– برنامه کارگران خارجی دارای پیشنهاد شغلی: این برنامه متناسب برای کارگران خارجی ماهر دارای پیشنهاد شغلی می‌باشد.
– برنامه پیشنهاد شغلی برای مشاغل مورد نیاز: این برنامه متناسب برای کارگران خارجی ماهر دارای پیشنهاد شغلی برای مشاغل مورد نیاز می‌باشد.
– برنامه دانشجویان بین‌المللی با پیشنهاد شغلی: این برنامه مناسب فارغ التحصیلان خارجی است که یک پیشنهاد شغلی دارند.
– مهاجرت منطقه‌ای آزمایشی : این برنامه متناسب برای متقاضیان دارای پیشنهاد شغلی است اما می‌بایست در مناطق معین شده کار کنند.

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مشاوره مهاجرت به کانادا توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments