خدمات مهاجرت به کانادا استرالیا

فرم مشاوره اقامت موقت کانادا :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت  یک روز کاری خواهد بود.

معرفی برنامه ها اقامت موقت کانادا :

کانادا یکی از کشور‌هایی است که روش‌های مختلف و بسیار زیادی برای ورود به خاک این کشور وجود دارد. زمانی که شما می‌خواهید وارد خاک این کشور شوید دو مسیر دارید؛ ویزای اقامت دائم کانادا یا ویزای اقامت موقت (TRV) را دریافت کنید.

اگر هدف تفریح، بازدید از خانواده یا دوستان یا سفر‌های تجاری قصد رفتن به کانادا را داشته باشید و عضو یکی از کشور‌های معاف از ویزا نباشید، باید ویزای اقامت موقت دریافت کنید.

کشورهایی مانند آمریکا و استرالیا از جمله کشورهای معاف از ویزا هستند.کشور ما برای ورود به کانادا نیاز به ویزا دارد.

در ادامه‌ی این مقاله ما سعی داریم انواع ویزای موقت کانادا و تعدادی از سوال‌های متداول شما را درباره این نوع ویزا پاسخ دهیم.

 

 

 

چگونه می توانم برای اجازه اقامت موقت برای ورود به کانادا اقدام کنم؟

انواع ویزای اقامت موقت کانادا :انواع ویزای اقامت موقت کانادا :

تمام این مراحل به این بستگی دارد که شما با چه هدفی می‌خواهید وارد این کشور شوید.

در این قسمت شما را با انواع ویزا کانادا آشنا می‌کنیم.

 1. ویزای کار
 2. ویزای توریستی
 3. ویزای تحصیلی

شرایط اخذ ویزای اقامت موقت کاناداشرایط اخذ ویزای اقامت موقت کانادا

جهت بدست آوردن صلاحیت‌های لازم برای دریافت ویزای اقامت موقت در کانادا، باید به افسر کنسولگری ثابت کنید که از لحاظ قانونی و دستورات مهاجرت واجد شرایط هستید.

همچنین، باید:

 • افسر را متقاعد کنید که پس از داشتن اقامتی موقت کانادا را ترک خواهید کرد.
 • نشان دهید که منابع مالی لازم برای حمایت از خود و خانواده‌شان را در هنگام اقامت در کانادا و همچنین هزینه‌ی ترک کانادا به سمت کشور مبدا را دارید.
 • اثبات کنید که تمایلی برای کار یا تحصیل در کانادا ندارید.
 • هیچ سابقه‌ای از فعالیت‌های مجرمانه ندارید.
 • برای امنیت کانادا خطری محسوب نمی‌شوید.
 • از سلامت نسبی برخوردار هستید. (در صورت نیاز باید معاینه پزشکی انجام دهید.)

هیچ‌کس نمی‌تواند به صورت دقیق مدت زمان بررسی درخواست ویزای موقت (TRV) توسط دولت کانادا را بیان کند به همین علت پیشنهاد ما این است که جهت پیشگیری از بروز مشکلات، حداقل ۲ ماه قبل از زمان برنامه‌ریزی شده خود برای ترک کانادا برای آن ویزا درخواست دهید.

توصیه ها :

این فرایند قطعا با راهنمایی افراد حرفه‌ای در زمینه مهاجرت با سرعت بیشتری صورت می‌گیرد. هر کدام از مواردی که در زیر به آن اشاره می‌کنیم می‌توانند فرایند بررسی درخواست ویزا را به تاخیر اندازند:

 • درخواست های ناکامل
 • معاینات پزشکی کانادا
 • نیاز به بررسی‌های امنیتی یا سوابق
 • سابقه کیفری
 • نیاز به مصاحبه
 • نیاز به تایید مدارک

اگر با مطالعه‌ی این مقاله كماكان سوالاتی در این رابطه در ذهنتان وجود دارد می‌توانید با شماره تماس‌های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید یا با پر کردن فرم‌های موجود در سایت و درج شماره تماس خود، در اسرع وقت كارشناسان مجرب موسسه حقوقی باراد با شما تماس خواهند گرفت.

در این تماس تلفنی، مشاورین ما بصورت کاملا رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد.

نکات مهم :

در صورتی که با استفاده از ویزای توریستی یا ویزیتوری به کانادا آمده‌اید و قصد درخواست برای تمدید زمان اقامت خود در کانادا را دارید، نیاز دارید تا وضعیت ویزیتوری خود را بدست آورید.

می‌توان در کانادا از طریق یک دفتر مهاجرتی کانادا برای وضعیت ویزیتوری خود درخواست دهید. با این حال، باید قبل از منقضی شدن وضعیت ویزیتوری کنونی خود برای تمدید آن درخواست دهید.

به عنوان یک نکته عمومی باید گفت هنگامی‌که به عنوان یک گردشگر یا ویزیتور به کانادا می‌آیید، به شما یک وضعیت ویزیتوری به مدت ۶ ماه داده می‌شود.

در صورتی‌که وضعیت ویزیتوری شما منقضی شده اما از قبل برای تمدید آن درخواست داده‌اید و اکنون منتظر تمدید آن هستید، تا زمانی‌که نتیجه تصمیم نهایی در ارتباط با درخواست تمدید ویزای شما صادر شود.

به شما وضعیتی به نام وضعیت ضمنی داده می‌شود. اگر درخواست تمدید ویزا رد شود در صورتیکه درخواست شما در ظرف ۹۰ روز پس از تاریخ رد شدن ثبت شود، می‌توانید برای بازگردانی وضعیت خود درخواست دهید.

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مشاوره مهاجرت به کانادا  توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

 • *مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments