بورسیه تحصیلی استرالیا

فرم مشاوره ویزای اجازه کار برای فارغ التحصیلان دانشگاه‌های کانادا :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

معرفی برنامه اجازه کار فارغ التحصیلان:

یک PGWP که یک ویزای موقت است، به شما اجازه اقامت و کار در کانادا را به صورت تمام وقت به مدت حداکثر ۳ سال پس از فارغ‌التحصیلی از یک موسسه آموزشی ( دانشگاهی ) می‌دهد. مدت زمان این مجوز به مدت زمان برنامه‌ی کاری شما بستگی دارد. شما به ( Job Offer ) پیشنهاد شغلی یا اقدام برای استخدام در یک زمینه‌ی شغلی خاص ندارید.
استفاده از PGWP فقط یک‌بار در طول عمر شما قابل استفاده است، بنابراین اگر شما برنامه‌ای برای ادامه‌ی تحصیل دوباره و یا شروع کار دارید حتما از مشاور مربوط به دانشجویان بین‌المللی کمک بگیرید تا در زمان مناسب اقدام کنید.

الزامات برنامه اجازه کار فارغ التحصیلان:

– شما تنها ۹۰ روز پس از فارغ‌التحصیلی مهلت دارید تا برای PGWP درخواست دهید، در واقع در بازه‌ی زمانی‌ای که Study Permit شما هنوز فعال است. نکته‌ی بسیار مهم این است که اگر تا قبل از پایان این ۹۰ روز شما اقدام نکرده باشید، امکان کار کردن پس از فارغ‌التحصیلی را نخواهید داشت. توجه داشته باشید که ویزای کار نمی‌تواند از ویزای تحصیلی شما طولانی‌تر باشد. به عنوان مثال اگر دوره‌ی کارشناسی ارشد شما ۲ سال بوده ویزای کار شما حداکثر ۲ ساله خواهد بود.

این در حالی است که اگر دانشجوی لیسانس یا دکترا باشید و مدت زمان تحصیل شما ۴ سال بوده باشد، همچنان ویزای کار شما ۳ ساله که یک ویزای موقت خواهد بود. یا اگر دوره‌ی تصیلی خود را در کالج گذرانده باشید و مدت آن ۹ ماه بوده باشد، ویزای کار کانادای شما ۹ ماهه خواهد بود.

– در نظر داشته باشید که برای دوره‌هایی که کمتر از ۸ ماه هستند، ویزای کار صادر نخواهد شد. درصورتی که بخشی از دوره‌ی تحصیل شما خارج از کانادا بوده و سپس ادامه‌ی دوره را در کانادا گذرانده باشید، مدرک از کانادا صادر شود، و مدت زمان حضور در کانادا بیشتر از ۸ ماه باشد، شما از واجدین شرایط برای Work Permit خواهید بود.

– از لحاظ شرط سنی باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشید.

* مهم: استان کبک شرایط مخصوص خود را برای ارائه‌ی ویزای کار به فارغ التحصیلان در همین استان دارد.

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مشاوره مهاجرت به کانادا  توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments