ویزای اقامت دائم برنامه اتلانتیک

فرم مشاوره برنامه مهاجرتی آتلانتیک :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

معرفی برنامه مهاجرتی در مناطق آتلانتیک :

برنامه مهاجرتی آتلانتیک کانادا برنامه‌ی مهاجرتی است که در چند سال اخیر در مناطق آتلانتیک راه‌اندازی گردیده است تا با جذب افراد متخصص؛ به افزایش نرخ اشتغال، جمعیت و تقویت نیروی کار کمک کند. در این برنامه متقاضی می‌بایست یک پیشنهاد شغلی (Job Offer) معتبر را دارا باشید. مناطق آتلانتیک عبارتند از استان‌های:

• نوا اسکاتیا
• نیو‌برونزویک
• نیو‌فاندلند و لاببارادور
• جزیره‌ی پرینس‌ادوارد

شما می‌توانید فرم‌های موجود در صفحه  فرم مهاجرت به کانادا را پر نموده و مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به صورت رایگان به شما مشاوره می‌دهند.

گروه‌بندی برنامه مهاجرتی آتلانتیک به شرح زیر است:

برنامه مهاجرتی آتلانتیک کانادا برنامه‌ای مهاجرتی است که در چند سال اخیر در مناطق آتلانتیک راه‌اندازی گردیده است تا با جذب افراد متخصص،

به افزایش نرخ اشتغال، جمعیت و تقویت نیروی کار کمک کند.این ویزا زیر مجموعه تخصص کاری l اکسپرس اینتری و اقامت دائم می باشد در این برنامه متقاضی می‌بایست یک پیشنهاد شغلی (Job Offer) معتبر را دارا باشید. مناطق آتلانتیک عبارتند از استان‌های:

– برنامه‌ی نیروی ماهر آتلانتیک

-برنامه‌ی نیروی نیمه ماهر آتلانتیک

– برنامه‌ی فارغ التحصیلان

 

برنامه مهاجرتی در مناطق آتلانتیک

آب و هوای آتلانتیک کانادا
استانهای آتلانتیک کانادا
شرایط زندگی در آتلانتیک کانادا

الزامات برنامه مهاجرتی در مناطق آتلانتیک :

از الزامات این برنامه برای مهاجرت به کانادا می‌توان به تحصیلات، تجربه کار (NOC A,B,C,0) و داشتن پیشنهاد شغلی اشاره کرد. سطح زبان برای این پروسه، CLB 4 تعیین گردیده است و آزمون‌های IELTS ،CELPIP ،TEF برای این برنامه مورد پذیرش هستند.

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مشاوره مهاجرت به کانادا توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments